Článek Největší česká online sportovní hra Sazka Fantasy se rozšiřuje o esport

Největší česká online sportovní hra Sazka Fantasy se rozšiřuje o esport

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

7. 4. 2021 08:59

Jarní split Sazka eLEAGUE budou moci fanoušci česko-slovenského elektronického sportu prožívat ještě o trochu víc. Sazka totiž rozšířila svoji Fantasy právě o CSková klání v rámci ligy, kterou spolupořádá s iSport.cz (mediální dům Czech News Center).

Esportová liga Sazka eLEAGUE bude za chvíli začínat svou již druhou sezónu (ta se dělí na jarní a podzimní split) a právě k té příležitosti spouštíme v rámci Sazka Fantasy první turnaj ke hře CS:GO. Jarní split bude rozdělen na dva dílčí turnaje – základní část (7 kol) a play-off (3 kola).

Jak se boduje v Sazka Fantasy CS:GO?

Princip hry zůstává stejně jako u fotbalu nebo hokeje. I při skládání vlastního Counter-Strike týmu se budete snažit vybrat ty nejlepší hráče. Sestava je stejně jako v reálu pětičlenná, na Sazka Fantasy můžete mít v jednom týmu ale klidně hráče Sinners a Brute vedle sebe.

Každému zvolenému hráči musíte zvolit jeho specializaci. Role přidáváte podle toho, kdo ve hře ovládá sniperku, pistolky a kdo dává nejvíc headshotů. Důležité je i koukat na to, kdo dává prví killy v kole a kdo pracuje s bombou. Při skládání sestavy je taky dobré nepřekročit rozpočet. Nebudete totiž potom bodově penalizovaní za úspěchy vašich borců.

O jaké ceny můžete soutěžit?

Nejlepší trenéři si po každém kole i v celkovém žebříčku rozdělí ceny za 100 tisíc korun. Ukaž, že jsi nejlepší trenér CSka v okolí a vyhraj!

Registruj se zde!

PS: Boje v CS:GO jsou na Fantasy novinka, a proto se zatím jedná o beta verzi. Budeme moc rádi za jakýkoliv feedback na mailu fantasy@sazka.cz nebo na Facebooku Sazka Fantasy!

Související články