Counter-Strike: Global Offensive Článek Nejpodivnější boosty v CS:GO, díky kterým jste byli v oblacích!

Nejpodivnější boosty v CS:GO, díky kterým jste byli v oblacích!

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

27. 5. 2020 09:11

Counter-Strike: Global Offensive byla hra, ve které nikdy nebylo o boosty a bugy nouze. Hráči jsou vynalézaví a nejmenší chybička bude dřív či později objevena. Některé mohou ovlivnit integritu celé hry. Nikdo asi nebude očekávat, že se soupeř s pomocí holuba dostane na střechu budovy a získá tak obří výhodu. 

Holubí Dům 

Train prošel v roce 2014 velkým updatem a po odmlce se na konci roku vrátil zpět do aktivního map poolu. S mapou přišlo také ptactvo, které každé kolo létalo z ivy do dalekých krajů. 

Problém byl, že pokud byl terorista dostatečně rychlý, mohl na holuba vyskočit, vzletět s ním a skočit z něj na střechu, ze které se pak dostal až nad A site. Ze svého boost spotu měl přehled nad velikou částí mapy a sám tak mohl vyhrávat kola. 

Valve netrvalo dlouho a bug byl odebrán a do mapy byl přidán nápis v ruštině "Nestoupejte na ptáky," který je k nalezení poblíž teroristického spawnu. 

Ochránci zvířat by měli radost • Foto CS:GO

Canals existují?

V březnu roku 2017 přišlo Valve s novou mapou de_canals. Ta byla tradičně plná chyb a silných boostů. Benátské ulice byly v období koronaviru opuštěné, to samé platí pro poslední roky v CS:GO. Mapa nikdy nedostála velké popularity.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Populární Dust 2 si nyní můžete projít ve virtuální realitě!

To, co hráči několik hodin po přidání mapy do hry objevily, je bug, který se bude jen těžko překonávat. Obránci mohli během třiceti sekund ovládnout celou mapu. Jak? Podívejte se na video. 

Všehochuť

Většina boostů ukázaných na videu byla nepoužitelná. Je k nim třeba příliš mnoho času a hráčů, přesto jsou to zajímavé možnosti. 

 

Související články