Nejlepší tým na světě má novou posilu! Astralis vítá sedmého člena
Counter-Strike: Global Offensive Článek Nejlepší tým na světě má novou posilu! Astralis vítá sedmého člena

Nejlepší tým na světě má novou posilu! Astralis vítá sedmého člena

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

11. 5. 2020 11:27

Jakob "JUGi" Hansen se stává sedmým hráčem dánského celku Astralis! Po odchodu z North si tento 23-letý Dán konečně našel nové působiště. Přidává se tak k Patricku "es3tag" Hansenovi, který se po vypršení kontaktu s Heroic stane šestým hráčem týmu Astralis. 

Dánská organizace se jako první pokouší o sestavu s více než pěti hráči. Pokus jsme ještě neměli možnost vidět v akci. Hlavním důvodem pro navýšení počtu hráčů jsou taktické možnosti a překvapení protihráče. 

Hansen již pracoval v kanceláři týmu Astralis, když hrál pod další dánskou organizací, Heroic. Kasper Hvidt, Director of Sports Astralis Group, se nechal slyšet, že cílem je mít dva hráče na každé pozici. Můžeme tak očekávat další akvizice. 

"Byl jsem nervózní, jenže jakmile jsem vstoupil do kanceláře, cítil jsem se na správném místě," komentoval přestup sám Hansen pro webové stránky Astralis. 

Hansen se bude snažit zlepšit své renomé po neúspěšném působení v North a OpTic. "Budu hrát s hráči, kteří se soustředí hlavně na dobré týmové výkony. To mi v posledních týmech chybělo," věří Hansen ve světlejší budoucnost. 

Související články