Sazka eLEAGUE Novinky

Nejlepší kariérní mód v historii FIFA? EA nás zahrnuje novinkami

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
19. 8. 2020 12:35 Sdílej:

FIFA komunita je po posledních letech zklamání opatrná. Příští ročník však přináší tolik slibných novinek a features, že hráči nedokážou schovat svůj optimismus. Jeden z dlouhodobě nejhranějších módů, Kariéra, se dočkal zajímavých upgradů.  

První novinkou je možnost většího ovlivnění růstu hráčů ve vašem klubu. Hráče z akademie budete nyní moci nastavit na určité tréninkové plány včetně schopnosti změnit jejich preferovanou pozici na hřišti. 

Tento feature způsobil velký boom. Pokud například předěláte levého beka na levé křídlo, jejich stará role zůstane sekundární preferovanou. Jednotliví hráči mohou mít až čtyři oblíbené pozice. Pokud navíc ve zmíněném příkladu bylo levé křídlo již v sekundárních preferencích, bude hráč rychleji konvertován.

Dynamický potenciál ve FIFA 21 zůstane! Čím víc a lépe budou hráči hrát, tím větší budou mít potencionální růst.

Dále můžeme být svědky rozšíření v oblasti scoutingu. Nově budou skauti cestovat např. do Walesu, Albánie či Ukrajiny. V nabídce mladých talentů bude nově na výběr z 5000 křestních jmen a 8000 příjmení.

Na druhém konci spektra jsou hráči ve věku 33-34 let, u nichž budete moci díky novým tréninkovým plánům moci udržet jejich klíčové schopnosti na té nejvyšší úrovni. 

Při simulaci tréninkových drillů dostanete tu nejvyšší získanou známku za celou vaši kariéru. Pokud vás například nebaví obranné tréninky, stačí jej jednou odehrát na jedničku a dále jej jen simulovat.

Pokud dostanete od týmu nabídku na hráče, budete moci místo peněz výměnu za špílera. Pokud se nabídka druhému celku nebude líbit, může nabídnout jiného hráče. 

Průběh tiskových konferencí se často opakoval a postupem času se stávaly až otravnými. I na ně se EA zaměřilo, přidány byly nové otázky a odpovědi. Updatnut byl také vliv odpovědi vás, jakožto manažera, na týmovou morálku.

Největší tahák na konec. Simulace zápasů bude konečně po dlouhých letech od základu změněna, mače budou trvat 4-5 minut, záležet bude na množství akce.

 

 

 

Související články