Nejlepší hráči třetího kola: Zaujal Digi z eSuby a Neofrag ze Sinners
Článek Nejlepší hráči třetího kola: Zaujal Digi z eSuby a Neofrag ze Sinners

Nejlepší hráči třetího kola: Zaujal Digi z eSuby a Neofrag ze Sinners

maa

28. 4. 2020 17:08

Sazka eLEAGUE má za sebou již třetí kolo, které rovněž nabídlo celou řadu napínavých momentů. Ač jsou Counter-Strike: Global Offensive i Dota 2 zejména týmové hry, záleží také na individuálních výkonech. Kdo byl tedy ve třetím kole zvolen nejlepším hráčem?

Jak vybírání nejužitečnějšího hráče vlastně probíhá? Odborná porota vybrala z každého zápasu toho nejlepšího hráče, celkem tedy čtyři z každé hry. Z nich pak fanoušci mohli hlasováním na instagramu Sazka eLEAGUE zvolit toho, který se jim v daném kole líbil nejvíc.

V Dotě 2 byl souboj o nejužitečnějšího hráče kola napínavý a vítěz nakonec vyhrál o pouhý jeden hlas. Nejvíc fanoušky nakonec zaujal Digi z eSuby. Tomu se totiž podařil opravdu husarský kousek. V době, kdy se jeho týmu moc nedařilo a s výhrou to moc nadějně nevypadalo, dokázal se svým Slarkem soupeři vyfouknout aegis přímo před nosem.

Po následném vyhraném fightu proti GO GAME Dogs se zápas otočil ve prospěch eSuby, která si tak připsala třetí výhru ze tří možných a společně se Sampi je v turnaji stále neporaženou.

Reportáž ze třetího kola Dota 2 najdete ZDE>>>

V neděli se konalo třetí kolo ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive. Stejně jako v Dotě, i zde se nakonec radoval největší favorit turnaje, tedy Sinners. Ve třetím kole si poradil s celkem ENTERPRISE v poměru 2:0 na mapy.

Utkání to rozhodně nebylo jednoznačné, soupeři se podařilo hrát celkem vyrovnaně a hráči Sinners nakonec zvítězili díky skóre 16:10 a 16:12. Odbornou porotu nejvíc zaujal Neofrag, který se nakonec zalíbil i fanouškům.

Reportáž ze třetího kola CS:GO najdete ZDE>>>