Nejlepší hráči sedmého kola: Digi z eSuby řádil, zářil i Pechyn ze Sampi
Článek Nejlepší hráči sedmého kola: Digi z eSuby řádil, zářil i Pechyn ze Sampi

Nejlepší hráči sedmého kola: Digi z eSuby řádil, zářil i Pechyn ze Sampi

maa

2. 6. 2020 17:06

Základní část Sazka eLEAGUE je už minulostí a hráči se pomalu, ale jistě připravují na závěrečnou část, tedy play off. Vraťme se ještě na chvíli ale ke skončenému sedmému kolu v Dotě 2 a Counter-Strike: Global Offensive a připomeňme si nejlepší hráče.

Jak vybírání nejužitečnějšího hráče vlastně probíhá? Odborná porota vybrala z každého zápasu toho nejlepšího hráče, celkem tedy čtyři z každé hry. Z nich pak fanoušci mohli hlasováním na instagramu Sazka eLEAGUE zvolit toho, který se jim v daném kole líbil nejvíc.

Nejdříve bylo na programu závěrečné sedmé kolo v MOBA hře Dota 2, které se konalo v sobotu. Divákům přineslo čtyři vskutku napínavé souboje a spousty překvapivých výsledků. Výhra eSuby nad Brute byla ještě mezi těmi očekávanými výsledky, přesto každého překvapila zcela jasná nadvláda Sebastiena "Digi" Ložka.

Digi si v utkání vybral za hrdinku Phantom Assassin a až byl začátek utkání ještě vyrovnaný, rychle se zápas proměnil v jeho takřka solo jízdu. Ve výsledku dokázal soupeře zničit 28krát, navíc si připsal dvanáct asistencí.

O den později se konalo kolo ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive, které rovněž přineslo nejeden překvapivý výsledek. Jedním z nich byla jízda hráčů Sampi, kteří si poradili s favorizovanými Gunrunners.

Překvapivě snadná pro ně byla už první mapa, na Vertigu vyhráli jednoznačně 16:8. Úspěchem se nezalekli a podobný výkon předvedli i na Infernu, kde zaváleli v poměru 16:14. Obrovský podíl na tom měl Martin "Pechyn" Pechoušek, který si připsal 43 killů a K/D ratio měl neuvěřitelných 2,26.

Související články