Nejlepší hráči čtvrtého kola: Pechyn s muškou a nezastavitelný Ade
Článek Nejlepší hráči čtvrtého kola: Pechyn s muškou a nezastavitelný Ade

Nejlepší hráči čtvrtého kola: Pechyn s muškou a nezastavitelný Ade

maa

5. 5. 2020 17:21

Sazka eLEAGUE má za sebou čtyři kola a stejně jako v těch předchozích, i nyní vyhlásíme dva nejlepší hráče. Kdo zářil v Dotě 2 a kdo v Counter-Strike: Global Offensive?

Jak vybírání nejužitečnějšího hráče vlastně probíhá? Odborná porota vybrala z každého zápasu toho nejlepšího hráče, celkem tedy čtyři z každé hry. Z nich pak fanoušci mohli hlasováním na instagramu Sazka eLEAGUE zvolit toho, který se jim v daném kole líbil nejvíc.

V sobotu proběhlo čtvrté kolo v MOBA hře Dota 2. V něm se v samotném závěru dne utkala eSuba s Luteou. Favorizovaní hráči eSuby nenechali nic náhodě a v utkání předvedli jednoznačnou jízdu. 

Zářil zejména Ade, který se svou Legion Commander přidělal soupeři nejednu vrásku. Připsal si devět killů a deset asistencí a blýskl se především svou aktivitou i individuálním výkonem. 

O den později se hrálo kolo v FPS Counter-Strike: Global Offensive. Ač je eSuba v Dotě 2 na vrcholu tabulky, v CS:GO už to tak slavné není. Ve čtvrtém kole je totiž přejeli hráči ze Sampi. 

Sampi sice první kolo vyhráli až po prodloužení a ve druhém prohrávali, byl to právě Pechyn, kdo zejména v závěrech map předváděl až neskutečné výkony. V průběhu dvou map si připsal neuvěřitelných 58 killů a byl právem zvolen MVP zápasu.

Související články