Článek Nejhorší videohra historie? Tradiční fotbálek je v tragickém stavu, fanoušci se bouří

Nejhorší videohra historie? Tradiční fotbálek je v tragickém stavu, fanoušci se bouří

njc

2. 10. 2021 12:20

Měla to být nejlepší fotbalová hra, která kdy spatřila světlo světa. Konami, vývojáři Pro Evolution Soccer (eFootball), si dokonce vzali roční pauzu. Slibovali, že fanouškům přinesou tu nejlepší pařbu. Jenže opak je pravdou.

Na Steamu je dokonce eFootball nejhůře hodnocenou hrou historie. Takové zklamání prožívají fanoušci oblíbeného fotbálku. „Kromě grafiky, gameplaye, vzhledu hráčů, menu a ovládání je to celkem slušná hra,“ hodnotí eFootball playeři. Bohužel, nejpřesnější popis eFootball.

Hra, která měla konkurovat FIFA 22 a dokonce nastoupit na trůn fotbalových videoher, je v příšerném stavu. Graficky je na úrovni deset let starých vydání, ani gameplay už se nedá počítat mezi silné stránky PES (eFootball).

Graficky je eFootball obrovské zklamání • Foto Reddit

Jak již bylo zmíněno, na herní platformě Steam je eFootball momentálně nejhůře hodnocenou hrou. Překonal Fallout 3, který je na skóre 15%. EFootball rozhodně nezahálel, momentálně je oznámkován 9%. Slušný náskok, ještě ke všemu pro hru, která je narozdíl od konkurentů zdarma.

S vydáním eFootballu dostaly přímý direkt také akcie vyvojářské společnosti Konami. Jen za 24 hodin od releasu klesla hodnota o 8,4%.

Související články