Nejdříve fnatic, nyní Astralis a příště NIP? Po Katovicích sáhl do sestavy další tým
Counter-Strike: Global Offensive Článek Nejdříve fnatic, nyní Astralis a příště NIP? Po Katovicích sáhl do sestavy další tým

Nejdříve fnatic, nyní Astralis a příště NIP? Po Katovicích sáhl do sestavy další tým

Jan Hrušovský

23. 2. 2022 12:00

O konci Owena „smooya“ Butterfielda v sestavě fnatic jsme již psali. Jak se britský sniper dozvěděl, že už si ve fnatic nezahraje, můžete číst zde.

Ve švédsko-britské sestavě se ale dějí věci i nadále. Na lavičku zamířil Ludvig „Brollan“ Brolin. Devatenáctiletý borec by ale brzy mohl změnit působiště, protože za 600 tisíc eur by jej brali v Ninjas in Pyjamas.

Dalším, kdo po konci v turnaji IEM Katovice 2022 sahá do své soupisky, je tým Astralis. Dánská organizace se poprvé ve své historii nepodívá do Spodek Arény, kde se odehrává play-off katovického turnaje. A to má své následky.

Na lavičku je posazen Philip „Lucky“ Ewald, místo něj vedení Astralis podepsalo Asgera „Farlig“ Jensena, který v minulé sezóně válčil se slovenským střelcem Martinem „STYKO“ Stykem v sestavě FunPlus Phoenix. Jenže poté, co čínská organizace ukončila podporu Counter-Strike: Global Offensive sekce, tak byl Farlig bez angažmá.

Sestava Astralis:

Lukas "gla1ve" Rossander
Andreas "Xyp9x" Højsleth
Kristian "k0nfig" Wienecke
Benjamin "blameF" Bremer
Asger "Farlig" Jensen

Philip " Lucky " Ewald (na lavičce)

trenér: Alexander "ave" Holdt

Související články