Counter-Strike: Global Offensive Článek Nedělní zápasy přinesly mnoho překvapení, šestý tým světa porazil kouč

Nedělní zápasy přinesly mnoho překvapení, šestý tým světa porazil kouč

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

11. 5. 2020 09:00

Jak na domácí, tak na mezinárodní scéně Counter-Strike: Global Offensive se odehrávaly v neděli velké zápasy. Favorité byli jasní. Jenže překvapení střídalo překvapení, favorité selhali. CS:GO opět předvedlo, jak nevyzpytatelné umí být. 

V Sazka eLEAGUE CS:GO jsme viděli dvě překvapení. Esuba nezvládla důležitý špíl proti Defeaters, nedokázali získat plný počet bodů za vítězství a pouze remizovali. Dále se první porážce nevyhnuli Brute. Ti po dvou těsných mapách podlehli Gunrunners. 

Logo Sazka eLEAGUE • Foto Sazka eLEAGUE

Kvalifikační skupina B na Road to Rio byla nevyzpytatelná. 25. tým světa, North, nastoupil proti šestému celku světového žebříčku bez největší hvězdy. Místo ní nastoupil trenér manšaftu. G2 si ani s oslabenými North nedokázali poradit a prohráli 1:2.

O další nemilé překvapení se postaral tým Martina "STYKO" Styka. Godsent se nepodařilo udržet místo v Top 2 a proti španělským Movistar Riders prohráli 0:2. 

Severoamerická část kvalifikace dosáhla svého finále, ve kterém se utkala brazilská FURIA proti GEN.G. Brazilci byli v dosavadním průběhu turnaje nekompromisní. Ani parádní výkon Yuriho 'yuurih' Santose nestačil na vítězství proti kvalitnímu týmovému výkonu GEN.G.

 

Související články