NAVI otevírá ženskou Valorant sekci Celestials. Tvoří jí bývalé hráčky FUT Female
Článek NAVI otevírá ženskou Valorant sekci Celestials. Tvoří jí bývalé hráčky FUT Female

NAVI otevírá ženskou Valorant sekci Celestials. Tvoří jí bývalé hráčky FUT Female

Igor Putivlskij

11. 7. 2022 15:00

Do ukrajinské organizace putují turecké ladies z ex FUT Female. Momentálně se v nově složeném kolektivu nachází čtyři hráčky a trenér, jméno páté dívčiny se dozvíme brzy.

Již bývalá turecká sestava ex FUT Female se řadí mezi nejlepší ladies týmy v Evropě. Dámy hrají na profesionální Valorant scéně od roku 2021 a zúčastnili se všech sezón Game Changers od Riot Games.

Zkušené trio hráček Süreyya "Gia" Bayel, Aslıhan "proxima" Uslu a Zeynep "Ritha" Sualp se třikrát dostalo do TOP3 na prestižních turnajích VCT 2021VCT 2021: Game Changers EMEA Series 1VCT 2021: Game Changers EMEA Series 2VCT 2021: Game Changers EMEA Series 3.

Mezi největší a nejlepší herní úspěchy dívčin patří stříbrná příčka z VCT 2021: Game Changers EMEA Series 2, kde holky ve vyrovnaném zápasu těsně podlehli hráčkam TENSTAR Nova (3:2) a skončili na druhém místě.

Momentálně se v celku nachází čtyři hráčky. Nedávno se k ex FUT připojila mladá a talentovaná Reyhan "Sephia" Şimşek, se kterou svěřenkyně Rithy si odnesli bramborovou medaili z VCT 2022: Game Changers EMEA Series 2

Vůbec prvním velkým turnajem v tomto roce, který odehrají Natus Vincere Celestials, se stane budoucí online klání VCT 2022: Game Changers EMEA Series 3.

Aktuální Valorant sestava Natus Vincere Celestials

  • Zeynep "Ritha" Sualp - Kapitán
  • Aslıhan "proxima" Uslu
  • Süreyya "Gia" Bayel
  • Reyhan "Sephia" Şimşek
  • + TBA
  • Mert "KEY" Çelebi - Trenér
  • Valeriia "Lera_X" Khegai - manažer

 

Zdroj: NAVI

Související články