na-czc-cz-startuje-soutez-o-herni-doupe-s-xbox-series-x-a-playstation-5
Sazka eLEAGUE Novinky

Na CZC.cz startuje soutěž o herní doupě s Xbox Series X a PlayStation 5

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
29. 9. 2020 11:00 Sdílej:

GEEKové z CZC.cz spouští herní kampaň Be a Gamer. Hlavním lákadlem, vedle stovek slev na herní příslušenství, je soutěž o tři herní doupata v celkové hodnotě více než 300 000 Kč. Ke každé akční gamingové objednávce navíc zákazníci dostanou dárek v hodnotě 800 Kč – Xbox Game Pass na 3 měsíce zdarma a Godlike Starter Pack.

Obě konzolová doupata míří do budoucnosti, protože nabídnou nové generace herních konzolí. Zelenému doupěti vévodí Xbox Series X, modré je zase ve znamení PlayStationu 5. U obou dvou naleznete také kompletní hráčskou výbavu – druhý ovladač, televizi, volant, herní židli a několik her dle vlastního výběru. Pochopitelně nezapomínáme ani na fanoušky osobních počítačů. Jejich doupě má hodnotu atakující hranici 150 tisíc korun. Složené je z nabušeného herního počítače CZC PC King, velkého monitoru, několika nezbytných periferií a herní židle.

Jak se do soutěže zapojit? Stačí si zakoupit libovolný kousek z nabídky Be a Gamer a doufat, že se na vás usměje štěstí.

Během Be a Gamer padají na CZC.cz ceny o desítky procent u mnoha kusů hardwaru a herních konzolí. Zvažujete upgrade celého počítače? Rádi byste monitor nebo rovnou televizi s větší úhlopříčkou? Směřujte své kroky na přehledný Be a Gamer rozcestník a určitě si v obrovském množství slev vyberete.

Související články