Sazka eLEAGUE Novinky

Muradov jako Šmicer. Posílil Entropiq, esport chce dostat mezi své fanoušky

pav
28. 8. 2020 13:43 Sdílej:

Raketově rostoucí esportová organizace Entropiq nejúspěšnějšího českého pokerového profesionála Martina Kabrhela vítá zajímavou posilu. Tentokrát ne mezi hráči, ale ambasadory. Vladimíra Šmicera, který je známou tváří v čele FIFA sekce, doplní uzbecko-český bojovník Machmud Muradov. 

Usměvavý zápasník už před patnácti lety s radostí „pařil“ Counter Strike, v Entropiqu tak bude ambasadorem CS:GO sekce. Na oficiálním představení si před zraky novinářů a fanoušků na streamu střihl i rychlý showmatch s kapitánem týmu Michalem „leckr“ Kadlíčkem. S esportovým profíkem prohrál, leckra ale pár přesnými trefami překvapil. „Ještě mám něco v rukách,“ smál se Muradov před kamerou iSport TV.

Muradov začínal svou herní cestu ve třinácti na Counter Striku a Dotě 1. Zatímco CS si proti leckrovi zahrál poprvé po patnácti letech, druhé zmíněné hře se ale věnuje doteď. „Budu rád, když klukům psychicky pomůžu. Pojedu s nimi na výlety, na tréninky. S Martinem (Kabrhelem) máme super vztah, na první schůzce na obědě jsme se hned domluvili a podali si ruku. Chci dostat esport do komunity svých fanoušků,“ sdělil o formě spolupráce s Entropiqem.

„Od Macha si slibujeme, že nás posune ještě více mezi širokou veřejnost,“ doufá zakladatel Entropiqu Kabrhel. Tomu přišlo logické spojení esportu a MMA jako dvou nejrychleji rostoucích odvětví sportu a zábavy. Muradov se má zapojit do streamů a dalších online i offline akcí organizace.

Související články