Mimořádný úspěch českých FIFA hráčů.  Do TOP 100 zavítalo hned několik z nich
Článek Mimořádný úspěch českých FIFA hráčů. Do TOP 100 zavítalo hned několik z nich

Mimořádný úspěch českých FIFA hráčů. Do TOP 100 zavítalo hned několik z nich

Sazka eLEAGUE

24. 3. 2020 10:12

Skóre 30:0 o víkendu zaznamenali hned čtyři hráči z české FIFA scény. Štěpán "Riijk" Sobocki z týmu Entropiq se v poslední Víkendovce umístil na 54. místě světového žebříčku a s celkovým skóre 87:3 za měsíc březen se drží na 37. příčce. Skvělá bilance!

"Tentokrát celkem pohodová víkendovka, až na jeden zápas, kdy jsem v 60. minutě prohrával 0:3. Quaresma nezahrál vůbec špatně na to, jak málo stál. Nejspíše tedy zůstane v týmu i pro další WL," vyjádřil se Riijk pro kanály své organizace Entropiq.

Spolu s ním se v TOP 50 za měsíc březen drží i talentovaný Dominik "Seron" Čermák z týmu Sampi, přesně na 47. příčce. V poslední Víkendovce se díky skóre 30:0 umístil na 77. místě.

"Jsem určitě rád, že se mi povedlo dát 30:0 už podruhé v březnu. Taky jsem rád, že už zvládám psychicky těžké zápasy, které se rozhodují v posledních minutách. Chtěl bych i do budoucna mít takovou formu, jako mám teď a hitovat stále 30:0," cituje Serona facebooková stránka Sampi.

V měsíčním žebříčku se na 82. místě drží také Pavel "Pikej" Kail z Viktorie Plzeň, který se může pochlubit bilancí 86-4.

Do TOP 100 uplynulého víkendu se probojoval také Tomáš "sirisetsedm" Novotný, jenž v e:Lize bojoval po boku Emericksona v barvách pražské Sparty. Skóre 30:0 vyválčil také Timotej "Cristy" Starinský, ale do top 100 se z důvodu velké úspěšnosti mnoha hráčů nevešel.

Související články