Mezinárodní tým hlásí změny: RAMS posílil manguss, Kwertzz míří do Team Gravity
Counter-Strike: Global Offensive Článek Mezinárodní tým hlásí změny: RAMS posílil manguss, Kwertzz míří do Team Gravity

Mezinárodní tým hlásí změny: RAMS posílil manguss, Kwertzz míří do Team Gravity

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

14. 5. 2020 09:26

RAMS se prozatím nachází na posledním místě prozatimní tabulky Sazka eLEAGUE. To se nyní budou i s novou akvizicí pokoušet změnit. Tým opouští po několika týdnech Simon "kwertzz" Horák, nahradí ho hráč Team Universe, Robert "manguss" Kasper. 

RAMS se marně snaží složit v Sazka eLEAGUE konkurence schopnou sestavu. Za 5 kol si připsali 2 body, šance na play-off se vzdalují. 

Tým nyní opouští Simon „Kwertzz“ Horák, který přechází do Team Gravity, kde spojí své síly s naším analytikem Davidem „Kaparzo“ Lacinou.

„Kwerrtz sa rozhodol opustit tím, lebo dostal ponuku od Gravity, ktorí idú hrať kvalifikácie a potreboval, aby nebol oficiálne v tíme,“ komentoval odchod českého střelce Juraj „nelv1“ Minar.

Horáka nahradí Robert „manguss“ Kasper, který se s Minarem velice dobře zná.

"Ako už mnohí vedia, ako RAMS fungujeme čisto iba na Sazka eLEAGUE, v ostatných ligách hrá každý za iný tím. Práve takto ma presvedčil manguss, s ktorým hrávam Cool ligu, a podáva tam krásne výkony. Snad to pridá do našej hry nového ducha a začne sa nám dariť," dodal nelv1.

Zároveň se jedná o změnu na poslední chvíli, neboť soupisky a přestupové okno se od nadcházejícího 6. kola Sazka eLEAGUE uzavírají až do konce jarního splitu.

Sestava RAMS:
Juraj "nelv1" Minar
Robert "manguss" Kasper
Alex "PALM1" Palm
Mikkel "FliP1" Gelver
Eimantas "pounh" Lazickas

Související články