Mezi absolutní elitou. NEOFRAG se po NAVI a ENCE utká se světovými jedničkami FaZe
Counter-Strike: Global Offensive Článek Mezi absolutní elitou. NEOFRAG se po NAVI a ENCE utká se světovými jedničkami FaZe

Mezi absolutní elitou. NEOFRAG se po NAVI a ENCE utká se světovými jedničkami FaZe

David Randuška

22. 6. 2022 14:00

Skalp borců z ENCE i Natus Vincere (NAVI) Adam "NEOFRAG" Zouhar a jeho nová enklává v OG již mají. Další hvězdná konfrontace je na programu dnes. Bývalý hráč SINNERS si zahraje proti prvnímu týmu světa FaZe Clan.

Reklama
Reklama

Na Twistzze, karrigana a další hvězdy světového CSka NEOFRAG narazí v rámci turnaje Roobet Cup, který má v prizepoolu solidních 250 tisíc dolarů. Ve skupině online eventu OG ještě narazí na německý tým BIG a také ruskou sestavu ve službách Entropiq

Prvním testem tedy bude jednička žebříčku hltv FaZe Clan. Ten po parádním startu roku a velkých vítězstvích na PGL Majoru a dalších prestižních akcích v poslední době ztrácí dech a nepříliš přesvědčivé výkony. Pro OG s NEOFRAGem tak ideální možnost překvapit.

Roobet Cup má v prizepool čtvrt milionu dolarů, z nichž si vítěz turnaje odnese 150 tisíc. Finále je na programu 30. června, ještě předtím šestnáct celků odehraje skupinovou fázi. Dva týmy z každé grupy projdou do Playoff, které se hraje v klasickém eliminačním formátu. 

Vedle FaZe se na akci představí například ENCEMOUZ s Davidem "frozenem" Čerňanským nebo nedávný vítěz IEM Dallas Cloud9

 

Související články

Reklama
Reklama