Sazka eLEAGUE Novinky

Messiho trailer i Guardiola s Maradonou na lavičce. To je PES 2021 Update Season!

msl
16. 9. 2020 09:34 Sdílej:

VIDEO | Master League v novém ročníku PES 2021 Update Season přináší několik nových tváří, které mohou trénovat váš tým. Koho si vyberete? A už jste viděli trailer s Lionelem Messim?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PES 2021 Season Update je tady – a je to pecka!

Přestože nejde o zbrusu novou hru, můžete se u ní zaseknout na několik týdnů či měsíců. Například Master League, což je obdoba kariérního režimu ve FIFA, přináší hned několik nových trenérů, kteří mohou usednout na lavičku vašeho týmu.

Pep Guardiola

Guardiola je jeden z nejúspěšnějších trenérů všech dob. Bude to on, na koho ukážete? Právě on může provést revoluci ve vašem klubu, stejně jako se mu povedlo s Barcelonou, Bayernem či Manchesterem City v reálném fotbale.

Pep Guardiola v PES 2021 • Foto Konami

Frank Lampard

V trenérském světě je stále nováčkem, ale nikdo nemůže zpochybnit jeho fotbalové skills i celkem úspěšnou minulou sezonu v londýnské Chelsea. Třeba se budete inspirovat a koupíte Tima Wernera jako Lampard.

Frank Lampard v PES 2021 • Foto Konami

Ryan Giggs

Legenda Manchesteru United. Nic víc netřeba dodávat.

Dalšími trenéry jsou tváře, které znáte z předchozího PES 2020. Například Diego Maradona, Johan Cruyff či Roberto Carlos.

Diego Maradona • Foto Konami

Seznam stávajících trenérů:
Diego Maradonna
Johan Cruyff
Romário
Zico
Roberto Carlos
Lothar Mätthaus
Ruud Gullit
Bebeto
Miguel Aracil

Novou hru PES 2021 Update Season promuje také Lionel Messi, který je hlavní tváří publikovaného traileru. A ten stojí za vidění!

Související články