Měsíce spekulací jsou u konce, Gabriel „⁠FalleN⁠“ Toledo opouští Team Liquid
Counter-Strike: Global Offensive Článek Měsíce spekulací jsou u konce, Gabriel „⁠FalleN⁠“ Toledo opouští Team Liquid

Měsíce spekulací jsou u konce, Gabriel „⁠FalleN⁠“ Toledo opouští Team Liquid

Kateřina Sauerstromová

14. 1. 2022 13:20

Sniper a in-game lídr, FalleN zastával v Liquid klíčové pozice. Jakým směrem se jeho kariéra ubere v budoucnu? 

Během ročního působení v Liquid pracoval FalleN spolu s bývalými spoluhráči na vzniku nového projektu. Lincoln „ fnx “ Lau, Fernando „ fer “ Alvarenga, Ricardo „ boltz “ Prass a Vinicius „ VINI “ Figueiredo měli spolu s FalleNem vytvořit brazilskou sestavu známou jako „The Last Dance”. O zbrusu nový brazilský projekt údajně jeví zájem organizace Imperial Esports. 

FalleN se do Liquid se dostal jako náhrada za Russela „Twistzz“ Van Dulkena na začátku roku 2021. Liquid doufal, že v brazilské posile najde stabilní AWP oporu, která týmu během roku 2020 zásadně chyběla. Názorové rozdíly ale vedly k problémům a pravidelnému střídání leader pozice mezi FalleNem a Stewie2K.

Na konci roku 2021 už bylo jisté, že se sestava bude ubírat jiným směrem pod vedením Jonathana „EliGE“ Jablonowskeho. Smlouvu následně prodloužila dlouholetá opora Keith „ NAF “ Markovic a sestavu dále doplnila dvojice hráčů Richard „ shox “ Papillon a Josh „ oSee “ Ohm. Finálním článkem se má údajně stát Nick „ nitr0 “ Cannella.

FalleN a Stewie2K byli v prosinci 2021 posazeni na lavičku, druhý zmíněný má s Liquid ale stále aktivní kontrakt, což by měl změnit přestup do Evil Geniuses.

Zdroj: hltv.org

Související články