Menší prize pool dvakrát ročně. Světové turnaje v CS:GO se vrací ke starému formátu
Counter-Strike: Global Offensive Článek Menší prize pool dvakrát ročně. Světové turnaje v CS:GO se vrací ke starému formátu

Menší prize pool dvakrát ročně. Světové turnaje v CS:GO se vrací ke starému formátu

njc

3. 2. 2022 13:45

V květnu Belgie, na podzim pak nejspíš Brazílie. Fanoušci Counter-Strike: Global Offensive se podle všeho znovu dočkají dvou Major turnajů ročně. Toho prvního se zhostí PGL, které potvrdilo organizaci soutěže v Antverpách od 9. do 22. května.

„S potěšením oznamujeme, že PGL bude hostit první major letošního roku, PGL CS:GO Major Antwerpy, v Belgii,“ oznámila společnost velkou novinu. Ta se setkala se smíšenou reakcí.

Diváci jsou nadšení, že se kolotoč CS:GO vrací do normálu a k vidění budou znovu dva Majory ročně. Jenže PGL stálo také za poslední Majorem, který se odehrál na konci roku 2022 ve Stockholmu a rozhodně nešlo o bezchybnou show.

Fanoušci na stadionu i na streamech byli svědky jednoho z technicky nejhůře zvládnutých vysílání posledních let. Nebylo to ono.

Další kaňkou na květnovém Majoru je návrat prize poolu ve výši 1 000 000 dolarů. To  je částka, kterou po švédském boji získal samotný vítěz. Nyní se stejné peníze rozdají mezi kompletní top 16.

Související články