Sazka eLEAGUE Článek

LION® cereálie novým partnerem CZC.cz iSport Ligy, turnaje ve FIFA 21

njc
13. 11. 2020 16:25 Sdílej:

Cereálie LION®, jeden z mnoha brandů společnosti Nestlé, uzavřel spolupráci s deníkem Sport a iSport.cz a stal se partnerem esportového turnaje CZC.cz iSport LIGA ve FIFA 21.

Lion není v esportovém světě nováčkem. Ve Francii podpořil turnaj ve hře League of Legends s kampaní „Wildest Fans“ a nyní svou pozornost stočil k fotbalovému simulátoru FIFA 21, který má nejblíže k nejpopulárnějšímu sportu v Česku.

Díky spolupráci s organizátory turnaje deníkem Sport a iSport.cz se fanoušci CZC.cz iSport Ligy mohou těšit v nejbližších dnech na atraktivní soutěže a v rámci finálového streamu LION STYL představí ve studiu také vzácného hosta z gaming komunity.

Více informací o LION® cereáliích najdete ZDE.

CZC.cz iSport LIGA se skládá se čtyř odehraných kvalifikací, z nich postoupivších šestnáct hráčů doplnili finalisté z minulého roku. Aktuálně se CZC.cz iSport LIGA nachází ve skupinové fázi, ve které TOP 16 nejlepších hráčů v Česku a na Slovensku tento víkend (sobota a neděle 14. a 15. 11.) zabojuje o postup do Superfinále (neděle 22. 11.).

Skupinová fáze i Superfinále se bude vysílat přímým přenosem na Twitch.tv/eleaguecz.

Generálním partnerem CZC.cz iSport Ligy je počítačový specialista CZC.cz, dalšími partnery jsou LION cereálie, HP Omen, Samsung Odyssey a herní agentura Grunex.com.

Související články