Sazka eLEAGUE Novinky

VIDEO: FIFA 21 next gen již tento pátek! Na co se těší majitelé nových konzolí?

njc
30. 11. 2020 09:24 Sdílej:

Blíží se to! Už tento pátek 4. prosince přichází nová verze FIFA 21, kterou budou hráči moct hrát na konzolích nové generace, tedy PlayStation 5 a Xbox Series X. Vývojáři oblíbeného fotbalového simulátoru slibují velké věci.

Nový kontroler PS5™ DualSense™ by měl přijít s novou úrovní propojení hry s uživatelem. Podle EA Sports bude nový ovladač od PlayStationu zaznamenávat vše, co se děje na hřišti. Přihrávky, střely, zákroky, vše hráč pocítí. Co se týče soubojů o balón, slibují vývojáři větší odezvu.

VIDEO: Trailer FIFA 21 next gen

Graficky by se vlastníci nové generace konzolí měli dočkat upgradu zejména u ústředních postav FIFA - fotbalistů. Při střelách se hráčům napnou svaly, vlasy budou reagovat na pohyb aktérů, realističtější by měly být také obličeje největších světových hvězd a jejich dresy.

Pohyb fotbalistů bude plynulejší, ubyde tak robotických pohybů, hra bude plynulejší a přirozenější.

Všem nám chybí ve FIFA 21 hráči upravující si chrániče, toho se však s novou generací konzolí dočkáme!

Zajímavou novinkou je nová možnost kamery, která se tak více přiblíží tomu, co vidíme na televizních obrazovkách.

Dočkáme se také detailnějšího osvětlení největších světových stadionů. Fanoušci, stewardi, náhradníci, ti všichni se také dočkají grafického upgradu.

Něco, co si pochvalují vlastníci nové generace již nyní, je jasně rychlejší konzole, nejen co se týče menu. EA slibuje v upgradu FIFA 21 načtení hry z menu do dvou vteřin.

Záběry z nové FIFA 21 next gen • Foto EA Sports

Záběry z nové FIFA 21 next gen • Foto EA Sports

Záběry z nové FIFA 21 next gen • Foto EA Sports

Anfield Road na PS5 • Foto EA Sports