Kosovští orli lovili v Praze. Vítězem MČR Tour jsou Bad News Eagles. Dynamo Eclot setli 2:0
Counter-Strike: Global Offensive Článek Kosovští orli lovili v Praze. Vítězem MČR Tour jsou Bad News Eagles. Dynamo Eclot setli 2:0

Kosovští orli lovili v Praze. Vítězem MČR Tour jsou Bad News Eagles. Dynamo Eclot setli 2:0

David Randuška

18. 9. 2022 22:35

Po SINNERS si poradili Bad News Eagles na MČR Tour v Praze i Dynamo Eclot. Kosovská skvadra, která patří k šiřší světové špičce si poradila s pardubickou organizací 2:0, když zvítězila na Infernu a Ancient.

Velká pražská krádež. Bad News Eagles zvítězili na offline eventu v PLAYzone aréně, díky čemuž si odváží prize money ve výši půl milionu korun.

Kosovská organizace naplnila predikce a dokázala, že právem má místo na RMR, kde je čekají už v říjnu na úvod Eternal Fire. Narazit ale můžou třeba na FaZe Clan nebo G2 Esports.

Zahraniční nadvládla na MČR Tour

Po bratislavském turnaji tak na MČR Tour 2022 opět vítězí zahraniční celek. Na jaře se radovali ve slovenském hlavním městě hráči norské organizace Apeks. Tehdy ve finále porazili celkem jednoznačně českou jedničku SINNERS

V Praze nejvíce potrápili pozdější vítěze opět hříšníci. Ti ale doplatili na to, že kosovské hosty "dostali" už v semifinále. Bad News Eagles museli o svém postupu do Grand Finále rozhodnout až v decideru, který ovládli 16:12.

Související články