Konec Kennyho v CS:GO? Přechod na Valorant nechystám, říká Francouz
Counter-Strike: Global Offensive Článek Konec Kennyho v CS:GO? Přechod na Valorant nechystám, říká Francouz

Konec Kennyho v CS:GO? Přechod na Valorant nechystám, říká Francouz

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

9. 3. 2021 14:46

V pondělí se všem fanouškům Counter-Strike: Global Offensive zastavil dech. Po internetu začala kolovat zpráva o konci Kennyho „kennyS“ Schruba na profesionální scéně CS:GO. Sám Francouz následně zprávu vyvrátil a plně se věnuje návratu na nejvyšší level Counter-Striku.

Byla by to další velká rána pro CS:GO. Poslední rok byl plný odchodů hráčů, kteří dali přednost střílečce od Riot Games, Valorantu. Naštěstí pro všechny fandy, kteří si pamatují Kennyho ještě v dresu Titan či LDLC, francouzský sniper zatím nehodlá svou pouť Counter-Strikem ukončit.

„Valorant je skvělá hra, já se však nyní soustředím na CS:GO,“ odmítá KennyS dohady o tom, že by měl ukončit svou dlouholetou kariéru u CS.

Vše odstartoval Arran „Halo“ Spake, který přišel se zprávou, že Kenny „kennyS“ Schrub zkoušel štěstí u Valorant celku Alliance. „Zdroje říkají, že KennyS se zatím nerozhodnul pro odchod ze CS:GO, stále má na výběr.“ 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Konec. KennyS opouští G2, NiKo přechází na roli riflera/AWP

KennyS teprve nedávno opustil své dlouholeté působiště v G2 Esports. Legendární hráč se v posledních měsících trápil, nepředváděl konzistentní výkony a pro G2 byl často velkým otazníkem. Týmu chyběl silný sniper. Otázkou je, zda se ukáže Kennyho náhradník Nikola „NiKo“ Kovač jako správná volba.

Jedno je prozatím jasné. Kenny neodchází. Chce se zlepšovat, chce být opět na vrcholu Counter-Strike: Global Offensive. A pokud je někdo, kdo by svým uměním dokázal oživit velkou spoustu zápasů, je to právě on.

Související články