Katarína "Kat" Vašková zapisuje další triumf! Dívčí tým Nigma Galaxy vyhrál Impact League Season 2
Counter-Strike: Global Offensive Článek Katarína "Kat" Vašková zapisuje další triumf! Dívčí tým Nigma Galaxy vyhrál Impact League Season 2

Katarína "Kat" Vašková zapisuje další triumf! Dívčí tým Nigma Galaxy vyhrál Impact League Season 2

Igor Putivlskij

28. 11. 2022 11:29

O víkendu vyvrcholil ženský Counter-Strike turnaj ve Švédsku, kde nejlepší světové hráčky bojovaly o bezmála tři miliony korun, z nichž se vítěz mohl radovat z více než milionového zisku. Už poněkolikáté v řadě rozjetá sestava Nigma Galaxy nenašla přemožitele.

Do třetice všeho dobrého aneb nezastavitelná ženská CS:GO sestava Nigma Galaxy si připisuje na svoje konto třetí titul v letošním roce. Ale pojďme popořadě. Tento víkend švédský Jönköping hostil offline finále druhé sezony ESL Impact.

Do severské zěmě přijely změřit síly nejlepší dámské celky. V banku bylo 123 000 dolarů. Favorizovaná pětice hráček z Nigma Galaxy, kde působí a září slovenská hvězda Katarína "Kat" Vašková se bezesporu řadila mezi potenciální vítězky prestižního klání.

Svou skupinu skvadra Nigma Galaxy Female vyhrála bez sebemenších problémů a spolu s kolektivy HSG, FURIA Female9 Pandas Fearless postoupila do vyřazovací fáze, kterou naprosto suverénně ovládla.

Zajímavé je, že kapitánka Ksenia "vilga" Klyuenkova dovedla svůj tým k cenné trofeji bez jediné prohrané mapy. Držet krok zvládly jen hráčky FURIA, které ve finále podlehly na druhé mapě Ancient těsně 14:16.

Grand Finále ESL Impact  Season 2: Nigma vs FURIA - Mirage

Grand Finále ESL Impact  Season 2: Nigma vs FURIA - Ancient

Výslední listina ESL Impact League Season 2

  • 1. místo: Nigma Galaxy Female - 50 000 $
  • 2. místo: FURIA Esports Female - 25 000 $
  • 3. místo: 9 Pandas Fearless - 13 000 $
  • 4. místo: HSG - 13 000 $
  • 5. až 8. místo

 

***

Nenechte si ujít:

 

Zdroj: Liquipedia

Související články