Česko-slovenská liga  elektronického sportu
kaparzo-prisel-o-dva-hrace-uz-ma-nahradu-brute-se-rozlozili-a-zabrousili-k-nam-hlesl
Home Novinky

Kaparzo přišel o dva hráče, už má náhradu. Brute se rozložili a zabrousili k nám, hlesl

msl
26. 3. 2020 22:18 Sdílej:

Kaparzo, kapitán Team Gravity, byl v posledních hodinách nucen skládat nový tým. A to kvůli konkurenčním týmům Brute a Moops, které přetáhly z jeho soupisky dva hráče. "Jsme přestupní stanice," mrzelo Kaparza, nakonec před páteční finálovou kvalifikací do Sazka eLEAGUE CS:GO poskládal velice zajímavý tým!

Reklama

"Jak už jste si mohli všimnout, tak Brute se lehce rozložilo a bohužel zabrousilo do řad mého týmu. Den před uzavřením soupisek do lig. Nová sestava je na cestě," napsal Kaparzo na Facebook s hashtagem "přestupní stanice pro CZ/SK".

Team Gravity přišel o Lukáše "Majky" Měcháčka a Michala "budwar" Weisera. První přestupuje do Brute, druhý jmenovaný putuje do Moops.

"Škoda, že není nikde seznam volných hráčů," zoufal chvíli Kaparzo.

Ale pak sestavu doplnil o známá jména: vrací se Tomáš "Wantyyyy" Jarolím a Richard "queztone" Strnátko, jenž dříve reprezentoval eXtatus.

"Klukům moc děkuji a uvidíme, co přinese čas! Čeká nás BO5 zápas (proti Absolute Legends) o postup do Sazka eLEAGUE, tak držte palec!" hlásí Kaparzo, který zároveň bude přítomen ve studiu RE-PLAY během pátečního live streamu z finálové kvalifikace.

SOUPISKA TEAM GRAVITY:
🇨🇿 David "KAPARZO" Lacina
🇨🇿 Šimon 'suplicK' Skuplík
🇨🇿 Martin "zur1s" Sláma
🇨🇿 Tomáš"WANTYYYY"Jarolím
🇸🇰 Richard "queztone" Strnátko

Související články