Česko-slovenská liga  elektronického sportu
kam-zamiri-ninja-slavny-streamer-po-padu-mixeru-nejspis-zkusi-youtube
Sazka eLEAGUE Novinky

Kam zamíří Ninja? Slavný streamer po pádu Mixeru nejspíš zkusí YouTube

pav
8. 7. 2020 13:31 Sdílej:

Poměrně náhlé zrušení streamovací služby Mixer, kterou Microsoft utnul na konci června, přinesl mimo jiných otázku: Kam teď zamíří Ninja? Nejslavnější streamer by se zřejmě hodil do krámu Facebook Gaming, kam se má portfolio Mixeru přesunout, comebacku by se jistě nebránili na Twitchi. Nakonec to ale vypadá ještě na jinou variantu...

Reklama

Streameři Mixeru mají možnost posunout se skrze program Level Up na platformu Facebook Gaming. Nikdo je do toho ale silou tlačit nebude, když si najdou jiné místo, mohou si víceméně dělat co chtějí.

Tyler Blevins, jak zní Ninjovo občanské jméno, mohl své ostře sledované vysílání vrátit na Twitch, kde rozjel svou bohatou kariéru. Poslední události ale naznačují, že místo toho najde svůj nový domov na YouTube, kde má jeho kanál s highlighty streamů skoro 24 milionů odběratelů.

Ninja to nejspíš omylem "propálil" testovacím streamem, který už je z jeho kanálu smazaný. 

"Tenhle týden bude zábavný," napsala na Twitter před pár dny Ninjova manželka a manažerka v jedné osobě Jessica. Oficiální oznámení je tedy nejspíš blízko...

YouTube je už teď exkluzivním domovem streamů PewDiePie a esportových turnajů vydavatele Activision-Blizzard (tedy například Overwatch League), gigantická stáj teď nejspíš přidá dalšího hvězdného koně. A to už velmi brzy, služba Mixer totiž zmizí z povrchu zemského už k 23. červenci.

Související články