Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

JW končí ve Fnatic, půjde na Valorant? Organizace bude mít mezinárodní roster

njc
20. 7. 2021 14:31 Sdílej:

Tři majory a přes dvacet vyhraných trofejí. Jesper „JW“ Wecksell byl dlouhé roky součástí týmu Fnatic. Kromě několikaměsíční pauzy, kdy reprezentoval barvy Godsent, byl JW sniperem Fnatic posledních osm let. Dnešním dnem končí jedna dlouhá éra. Organizaci opuští legenda, což zároveň znamená konec čistě švédské soupisky a začátek mezinárodní cesty FNC.

Dlouhé měsíce se řešila mizerná forma Fnatic, která byla často připisována dvěma hráčům - Maikilu „Golden“ Selimovi a Jesperu „JW“ Wecksellovi. Individuální čísla obou borců byla jedny z nejhorších z celé CS:GO scény, na serveru se jim prostě nedařilo.

Před dvěma týdny ohlásila britská organizace posazení IGL na lavičku. Goldena nyní následuje již zmiňovaný 26letý JW. Ten prožíval v roce 2021 zdaleka nejhorší období své kariéry, Fnatic se již na svou hvězdu nemohli spolehnout.

„Nikdo z nás není spokojený s posledními výsledky, ale pořád makáme,“ psal JW ve svém květnovém vzkazu fanouškům. Bohužel, další dva měsíce uplynuly, Fnatic se nachází ve stejné situaci, která si žádá reakci. 

JW a Golden jsou tedy mimo, zbývá trio Freddy „KRIMZ“ Johansson, Ludvig „Brollan“ Brolin a Jack „Jackinho“ Ström Mattsson. O jejich budoucnosti zatím organizace neinformovala, stejně jako není známá náhrada za dvojici odejdivších hráčů.

Oblíbený sniper zatím neprozradil své další kroky, nevyloučil však další angažmá v CS:GO ani přechod na Valorant.

Související články