Článek Jsi ču*ák, slyšel sparťan The Johny. Vyzval i Emericksona, aby se ho zastal

Jsi ču*ák, slyšel sparťan The Johny. Vyzval i Emericksona, aby se ho zastal

msl

18. 4. 2020 07:31

Přestřelka českých FIFA influencerů! Jan "The Johny" Hradil, profesionální hráč Sparta eSports, zveřejnil video, ve kterém vyjádřil své znepokojení z urážek na jeho osobu z poslední doby. Řešil i spoluhráče Emericksona, jenž prý nechce krotit své fanoušky, kteří The Johnyho neustále urážejí v chatu.

Vyjádření rozdělil The Johny do dvou částí. Ta první se týkala vulgární urážky streamera Lukáše "Dodgy" Dočkala. "Stal se z něj totální arogantní ču*ák. Ano, řekl jsem to, jsi ču*ák a namyšlený kretén, Johny,” prohlásil Dodgy.

"Tolik nenávisti je zarážející," mrzelo The Johnyho. "Nemyslím si, že jsem namyšlený člověk. Takové lidi nesnáším. S Dodgym jsme se viděli asi dvakrát. Pokecali jsme úplně v pohodě, a pak se ke mně dostane tenhle klip..."

Ve druhé části The Johny řeší Emericksonovy streamy, spoluhráče ze Sparty.

"Přijdu na stream a skoro vždycky tam čtu urážky na moji osobu. Koukám na svého spoluhráče a čtu tam o sobě zajímavé věci," nechápe The Johny s tím, že s Emericksonem zkoušel vyřešit tento problém už dříve, ale nic se nezměnilo.

"Streamer může svůj chat řídit, dokáže ten hate zamezit. Nechci, aby měnil názor svých fanoušků na mě. Ale zastání u Emeho bych bral jako samozřejmost."

Úprava dresů před každou sezonou? Prostě WOW • Foto Youtube

A tak znovu vyzývá Emericksona, aby usměrnil své fanoušky.

"Neřešil bych to, kdybychom hráli za jiné týmy. Ale jsme na stejné lodi a mrzí mě, že se v tom chatu děje, co se děje. Nereprezentuje nás to jako jeden tým," dodal The Johny.

Také poděkoval své komunitě za podporu a zastání. Zároveň své fanoušky vyzval, aby ignorovali urážky a sami neuráželi jiné streamery.

Související články