Counter-Strike: Global Offensive Článek Jirka Král vs. Mikýř a na koho zbude CzechCloud? Tohle je doprovodný program finále Sazka eLEAGUE

Jirka Král vs. Mikýř a na koho zbude CzechCloud? Tohle je doprovodný program finále Sazka eLEAGUE

njc, Jan Hrušovský

20. 10. 2021 11:10

Team Jirka Král vs. Team Silvie Koblížková! Zápas, který svět nezažil. Deset osobností si to v rámci finále Sazka eLEAGUE na For Games rozdá ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Tento showmatch ale nebude zdaleka jediným doprovodným programem, na který se fanoušci během finálových dnů mohou těšit.

Už stříháš metr? Tak to už jsi skoro na konci, protože finále Sazka eLEAGUE začíná už v pátek. Na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech na tebe čeká to nejlepší z česko-slovenského Counter-Striku a také Doty 2. Kromě napínavých ligových bojů se můžeš těšit i na bohatý doprovodný program.

Největším hitem bude sobotní Showmatch tisíciletí za dobro lidstva ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Kapitáni Teamu Jirky Krále a Teamu Silvie Koblížkové si vyberou své spoluhráče. Na soupisce jsou připravena velká jména zdejší influencerské scény: Mikýř, Jirka Král, Alkan, CzechCloud, morry, cuky, blade, miley, itsterez a TheJohny. 

Jak dopadne tenhle gangbang pět na pět a kdo prohraje kámen, nůžky, papír a zbude na něj CzechCloud? Přijď se o tom přesvědčit na veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES. 

Zároveň bude na místě také řada soutěží. V 1v1 souboji můžeš vyzvat na souboj kámoše ve hrách CS:GO, FIFA, NHL nebo League of Legends. A pokud si mistr v mobilní hře Brawl Stars, tak si to rozdej z profíky z Enterprise Esports a vyhraj sluchátka od Vivo. 

Finále Sazka eLEAGUE je taky ideální příležitostí, jak se setkat s hvězdami česko-slovenského esportu. U nadupadné káry Red Bullu bude připravený fifař Dominik „Seron“ Čermák, s tímhle profíkem z Team Sampi si můžeš dát drink nebo jen tak pokecat. 

Podpisy budou rozdávat i současní nejlepší čeští hráči CS:GO. U stánku Sazka Esports se uskuteční autogramiáda Sinners a rovnou si tam můžete zasoutěžit o herní křeslo v hodnotě 13 tisíc korun. 

Tohle finále je prostě nabušený, tak kupuj lístky na isport.cz/finale.

Jak se dostat na For Games? Veškeré informace najdeš zde »

Program Sazka eLEAGUE
22. 10. semifinále v CS:GO
23. 10. showmatch, zápas o 3. místo + Superfinále CS:GO
24. 10. Finále Sazka eLEAGUE Dota 2 - Hippomaniacs vs. eSuba

Předprodej online (jednodenní vstupné):
150 Kč plné vstupné na pokladně
120 Kč předprodej vstupenek on-line
50 Kč hromadné vstupné pro školy (min 10 osob)
Zdarma: děti do 140 cm, držitelé průkazu ZTP, ZTPP (po předložení platného průkazu)

Vstupenky koupíš na www.isport.cz/finale

Pravidla pro vstup na veletrh ZDE

Vstupenka platí i pro souběžně probíhající veletrhy FOR PETS, FOR BABIES, FOR TOYS, FOR FISHING

Plán výstaviště. Finále Sazka eLEAGUE je na For Games v hale 3 • Foto forgames.cz

Související články