Je hotovo. Podívejte se na osmičku týmů, která se probojovala z RMR A na PGL Major
Counter-Strike: Global Offensive Článek Je hotovo. Podívejte se na osmičku týmů, která se probojovala z RMR A na PGL Major

Je hotovo. Podívejte se na osmičku týmů, která se probojovala z RMR A na PGL Major

20. 4. 2022 17:30

Je dobojováno. Aspoň tedy ve skupině A Regional Major Rankings (RMR). Dnes se rozhodlo definitivně o osmi týmech, které se podívají na PGL Major v belgických Antverpách.

Zvítězil tým Heroic, který tak přišel i k prize money 47.500 dolarů. Následuje německý BIG. Sloty pro Legend Statut si pak vybojovali ještě aktuálně dva nejlepší týmy planety FaZe Clan a Natus Vincere (NAVI).

Další čtyři týmy se kvalifikovaly jako Challengers. Je jím tým forZe, který v boji o čtvrtou příčku prohrál s NAVI. Outsiders postoupili na úkor SAW až ve třetí mapě, která navíc dospěla do overtime. 

Do Belgie se maximálně jako diváci mohou podívat hráči z organizace OG - nestačili totiž na turecké "pušky" z Eternal Fire. Postup urval i tým Vitality, který vyřadil Slováka frozena s jeho MOUZ. 

Už zítra se rozbíhá RMR B a v něm uvidíme i zástupce Sinners a Entropiq (ruská sestava). Sledujte jejich snažení společně s námi na streamu.

Sledujte Major a RMR 2022 • Foto Sazka eLEAGUE

 

Související články