je-freeze-nejvetsim-zklamanim-fifa-21-vratte-nam-futmas-dozaduji-se-hraci
Sazka eLEAGUE Novinky

Je Freeze největším zklamáním FIFA 21? Vraťte nám FUTmas, dožadují se hráči

njc
17. 12. 2020 21:20 Sdílej:

FUTmas bylo pro velkou část hráčů fotbalového simulátoru FIFA tím nejoblíbenějším obdobím z celého ročníku. Parádní vánoční karty s příjemnou vánoční grafikou, skvělá SBC. To se s letošním vydáním Fify mění.

FUTmas je pryč, novým vánočním promem se stal Freeze. Ten znají velice dobře hráči FIFA Mobile, jehož součástí bylo ledové promo již několikrát v posledních letech.

Trvat by mělo přibližně dva týdny, slouží jako build up před Vánoci. Každých 24 hodin se ve Fifě mělo objevit pouze jedno nové SBC, což bere velká porce hráčů s nelibostí. Před lety byly součástí FUTmas až tři hráčská SBC denně, letos pouze jedno.

Ovšem kvalita a výběr karet je v jistých případech až tristní. Kromě kvalitního CDM Marquinhose či Maného je dobrých hráčů opravdu pomálu.

S největším nepochopením se setkala dvě španělská SBC s Josém Luísem Gayou Peñou a Jesúsem Navasem. Ze španělského levého beka reprezentujícího Valencii se stal hrotový útočník, Jesús Navas byl se svými 172 centimetry poslán na stopera.„Tohle je vtip? Co se to děje?“ ptají se hráči. „Toto jsme vyměnili za FUTmas?“ říkají další.

Místo Marcose Acuñy, argentinského záložníka reprezentujícího Sevillu, se EA Sporty vytasilo s nepoužitelným stoperem. Doufejme, že další kartičky budou stát za to a uvidíme nějaké další pořádné hvězdy.

Související články