Článek iSport LIGA: Plzni postupují tři hráči, včetně Lakyho. Dál jde i Železník

iSport LIGA: Plzni postupují tři hráči, včetně Lakyho. Dál jde i Železník

iSport.cz

25. 5. 2019 19:00

Rovnou tři borci z esportového týmu Viktorie Plzeň zvládli sobotní kvalifikaci CZC.cz iSport LIGY a postoupili do online finále! A to včetně T9Lakyho, vítěze dubnového offline finále. Mezi nejlepších osm hráčů se propracoval také fotbalista Lukáš Železník. Naopak štěstí nepotkalo oba hráče Sparty Emericksona a The Johnyho, kteří si brousí zuby na středeční kvalifikaci ve FUT.

T9Laky prošel do online finále hladce. Neprohrál jediný zápas. Další plzeňský hráč Pikej musel zvládnout těžké duely se sparťanem The Johnym, Blacktulipem a Domitem. Třetí viktorián si poradil s teplickým hráčem Angelem, RealDankem, ale také s Drmim, který se probojoval v dubnu na offline finále.

Lukáš Železník, útočník Fastavu Zlín s přezdívkou palic_77, vyřadil michsaka či Didu, profíka z týmu Sampi, který založil reprezentant Jakub Jankto.

Překvapením je postup Raka9, jenž prošel přes Serona (FK Teplice) a Emericksona (Sparta).

PAVOUK A VÝSLEDKY ZDE »

Další kvalifikační kolo je na programu ve středu 29. května odpoledne. Tentokrát se ale bude hrát v režimu FUT.

Zábavné iSport LIGY ve FIFA 19 se můžeš zúčastnit i ty. Je to zdarma a zcela jednoduché. Zaregistruj se na www.isportliga.cz.

Ze čtyř kvalifikačních kol postoupí 32 hráčů do ONLINE finále, které následně vygeneruje 8 finalistů pro offline event na letenském stadionu Sparty 15. června. Na offline finále můžeš přijít zadarmo zafandit a zahrát si o Playstation 4, hry a další příslušenství ke konzoli.

Absolutní vítěz iSport LIGY získá na konci roku 100 tisíc korun.

LIVE STREAMY/ZÁZNAMY:

Sledujte živé video od uživatele thejohny97 na adrese www.twitch.tv

Sledujte živé video od uživatele T9Laky na adrese www.twitch.tv

Sledujte živé video od uživatele RealDanek na adrese www.twitch.tv