Sazka eLEAGUE Dota 2 Článek

iLTW si zahraje jako náhradník za ruské AS Monaco Gambit

Michal Mašika
20. 7. 2021 08:00 Sdílej:

Nejnovější přírůstek týmu Nigma Igor „iLTW“ Filatov bude v turnaji D2CL 2021 Season 2 reprezentovat ruskou organizaci AS Monaco Gambit.

Carry hráč týmu Nigma Igor „iLTW“ Filatov bude v turnaji Dota 2 Champions League 2021 Season 2 působit v týmu AS Monaco Gambit. Vedení týmu to oznámilo na svém twitterovém účtu. Ruská hvězda nahradí Kamila „agressive child“ Bikimirova, původního stand-ina týmu.

iLTW na svém streamu uvedl, že stále hraje s týmem Nigma a vše probíhá v pořádku, i přestože se nedostali na The International. Na pozici 5 hraje rovněž náhradník, a to Sergei „G“ Bragin. Ačkoli byli AS Monaco Gambit před několika měsíci považováni za jeden z nejlepších CIS týmů, nezabránilo to hráčům Noone a Sonneiko celek opustit ve prospěch Na´Vi, což zničilo šance organizace na kvalifikaci na The International 10.

D2CL 2021 Season 2 je mezinárodní turnaj s převážně východoevropským zastoupením. Kromě ruských a ukrajinských celků se zúčasní i Spider Pigzs, HellBear Smashers a Chicken Fighters s českým midlanerem Ondřejem „Supream“ Štarhou.

Turnaj pořádá Ruská esportová Federace společně s agenturou Epic Esports Events, která stojí mimo jiné za turnaji EPICENTER, jimž se několikrát podařilo získat status Majoru. Celá akce bude probíhat od 19. července do 8. srpna a celkem 10 týmů zabojuje o 50 tisíc dolarů.

Sestava AS Monaco Gambit pro D2CL
Igor „iLTW“ Filatov
Artem „Lorenof“ Melnick
Vasilii „AfterLife“ Shishkin
Aleksandr „Immersion“ Khmelevskoi
Sergei „G“ Bragin

Související články