Hvězdný event Star Guardian má nepříliš hvězdné problémy. Hráči nedostávají svoje odměny
Článek Hvězdný event Star Guardian má nepříliš hvězdné problémy. Hráči nedostávají svoje odměny

Hvězdný event Star Guardian má nepříliš hvězdné problémy. Hráči nedostávají svoje odměny

Igor Putivlskij

8. 8. 2022 15:33

Co se stalo? Vývojáři zkrátka nepočítali s natolik masivním náporem hráčů. Každopádně Riot Games o tom ví a prosí lolkaře o strpení. Na každého se ve finále dostane a všechny slibované odměny dříve nebo později doputují ke svým majitelům.

Už skoro měsíc probíhající League of Legends akci Star Guardian (Hvězdní strážci) trápí problémy. Letní event je v plném proudu a hráči, kteří si pořídili propustku Hvězdní strážci 2022 (1650 RP) nedostávají odměny a nenačítá se jím hlavní stránka s eventem a jeho obsahem.

Angažovaní hráči tak momentálně nemají možnost se podívat na svůj aktuální herní progress a zjistit, jak se jim vede a případně co jim ještě chybí splnit. Problém trvá už více než týden a zdá se, že Riot jen tak nespěchá s řešením.

Není se čeho obávat. Na všechny se dostane a nikdo nepříjde o svoji odměnu

Ve svém Twitter účtu se před pěti dni vyjádřil samotný herní producent Riot GamesMikouz, který se oficiálně omluvil komunitě za vzniklé a neočekávané potíže a poprosil hráče o strpení.

LoL Star Guardian: Problémy s připojením • Foto Sazka

Vývojáři jednoduše nečekali, že se hvězdné prázdninové akce zúčastní takové množství lidí. Díky tomu na herních serverech neustále vzniká velká fronta (queue) čekajících, obzvlášť v evropském, brazilském a jihokorejském regionech, která se pomalu odbavuje.

Oficiální trailer League of Legends Star Guardian 2022

Nenechte si ujít:

 

Zdroj: Twitter

Související články