Sazka eLEAGUE Článek

Hvězda NBA Kevin Durant investoval do esportové scény v New Yorku

Kateřina Sauerstromová
16. 3. 2021 10:45 Sdílej:

Basketbalista následuje kroky Michaela Jordana a umělce Aubrey ”Drake” Grahama. Stále rostoucí esportový průmysl láká více a více hvězd.

Durant spolu se svým obchodním partnerem investoval do společnosti Andbox, což je esportová organizace se sídlem v americkém New Yorku. Andbox je vlastníkem ligových týmů hrajících Call of Duty a Overwatch. Novinkou v jejich nabídce je také Valorant tým.

Kevin Durant chce využít své popularity a finančních prostředků k tomu, aby zvýšil ponětí o celé značce Andbox. Dosáhnout toho chce prostřednictvím kampaní na sociálních sítích, pořádáním turnajů a jiných živých událostí. V plánu má také vlastní merch a oblečení. 

„Kevin rozumí marketingu, ví co je cool a jak to prostřednictvím své osoby prodat i ostatním. V herní komunitě je respektovanou personou. Věříme jeho instinktu a schopnostem, které v souvislosti se sociálními médii má,“ zaznělo ze společnosti Andbox. Sám Kevin má zkušenost s hrou Call of Duty, což mu dává jednoznačně výhodu do následných aktivit, které budou s esportem souviset. 

Kevina už brzy uvidíme v oblečení propagující Andbox, které k jeho nové spolupráci už teď neodmyslitelně patří. Bude také důležitou součástí případných jednání s potencionálními partnery. V minulosti se jednalo například o T-Mobile, United Airlines nebo Hershey’s.

Zdroj: win.gg

Související články