HLTV Awards: Nominaci na cenu pro nejlepšího AWPera mají sh1ro, s1mple a ZywOo. Co další kategorie?
Counter-Strike: Global Offensive Článek HLTV Awards: Nominaci na cenu pro nejlepšího AWPera mají sh1ro, s1mple a ZywOo. Co další kategorie?

HLTV Awards: Nominaci na cenu pro nejlepšího AWPera mají sh1ro, s1mple a ZywOo. Co další kategorie?

David Randuška

31. 12. 2022 16:05

Prestižní server zveřejnil finální nominace na jednotlivé kategorie HLTV Awards. O vítězích rozhodoval speciálně sestavený panel. "I když už je odhlasováno, počkáme až do show 14. ledna, abychom oznámili vítěze. Tady je zatím užší seznam," píše redakce webu.

Dmitry " sh1ro " Sokolov, Oleksandr " s1mple " Kostyliev a Mathieu " ZywOo " Herbaut si to rozdají na HLTV Awards o post nejlepší snipera roku 2022. Za největšího favorita je pokládaný s1mple z Natus Vincere, který i přes ne tolik podařenou sezónu (v porovnání s rokem 2021) nadále platí za možná nejlepšího hráče světa.

Ocenění pro nejlepšího In-game leadera získá někdo z trojice Casper " cadiaN " Møller, Finn " karrigan " Andersen a Dzhami " Jame " Ali. Bude se radovat lídr FaZe karrigan, jenž dovedl svůj tým k výhře na Majoru v Antverpách? Nebo cadiaN z Heroic, který měl fantastický závěr roku?

V kategorii The Best Opener figurují Nikola " NiKo " Kovač, Martin " stavn " Lund a Mareks " YEKINDAR " Gaļinskis. Titul pro nejlepšího "Closera" si zas může odnést Sergey " Ax1Le " Rykhtorov, Kaike " KSCERATO " Cerato nebo Robin " ropz " Kool.

Během HLTV Awards, které jsou na programu 14. ledna, získá cenu také nejlepší trenér. Finální trojici vybral panel následovně: B1ad3 z NAVI, RobbaN z FaZe a sAw z ENCE. 

Související články