Hamilton, Ricciardo, Dua Lipa. Dočkáme se slavných osobností ve FIFA 21?
Článek Hamilton, Ricciardo, Dua Lipa. Dočkáme se slavných osobností ve FIFA 21?

Hamilton, Ricciardo, Dua Lipa. Dočkáme se slavných osobností ve FIFA 21?

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

13. 11. 2020 20:10

Hvězdy Formule 1 Lewis Hamilton a Daniel Ricciardo, fotbalová legenda David Beckham či superhvězda Dua Lipa. Jen několik světově známých osobností, které bychom v budoucnu mohli vidět v herním módu Volta. Brzy tak pravděpodobně budeme mít možnost prokličkovat s anglickou zpěvačkou okolo Ronalda a Messiho a následně zavěsit za Alissona.

Kromě téměř čtyřicítky nových oskenovaných obličejů profesionálních hráčů, se dost možná dočkáme i desítky osobností mimo fotbalový svět. V první řadě jde o sportovce.

Chybět nebudou borci z Formule 1 (Lewis Hamilton, Daniel Ricciardo), basketbalisté (Giannis Antetokounmpo, Joel Embiid) či zástupce fotbalu amerického (Lamar Jackson). 

Nejasno je kolem Davida Beckhama. 45letý Brit panuje na seznamu novinek, jedni ho však řadí mezi ikony, druzí jej přiřazují k Voltě. Pokud by se Beckham stal součástí FUT, bezpochyby by z něj byl jeden z okamžitých oblíbenců.

Mimo sportovní hvězdy uvidíme ve Voltě také hudebníky. Nejznámějším jménem je Dua Lipa, bristká zpěvačka a jedna z největších hvězd současného showbyznysu. Ze světa hudby by měl autorku alba Future Nostalgia doplnit DJ Snake.

Související články