Článek Gól ve 123. minutě znamená pro RIIJKa ve víkendovce 30-0 a Top 100 na světě!

Gól ve 123. minutě znamená pro RIIJKa ve víkendovce 30-0 a Top 100 na světě!

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

21. 4. 2020 11:50

Štěpán "RIIJK" Sobocki zopakoval úspěch z minulého týdne a opět prošel víkendovou ligou FIFA 20 bez prohry! O dvacet míst vylepšil své umístění v celosvětovém žebříčku, když se ve 29. kole umístil na 59. místě. Ani Viktoriánům se nevedlo zle, T9Laky i Pikej byli jedinou výhru od perfektního týdne.

RIIJK v posledních týdnech ukazuje, proč patří mezi špičku české FIFA 20 scény. Po druhé v řadě se mu podařilo ani jednou ve víkendové lize neprohrát.

"Jsem rád, že konečně chytám formu," svěřil se RIIJK v rozhovoru pro týmový Facebook. Nasazení Douglace Costy se ukázalo jako správný tah. Přijde hattrick? 

RIIJK se umístil v TOP 100 na světě. • Foto facebook.com/entropiqteam

Reprezentanti Sparty si připsali umístění v Elite 1. Emerickson a Caster skončili se shodným skóre 27 výher a 3 proher. O něco hůře skončil The Johny, který si s 24 výhrami vybral odměny z Elite 3. 

Pikejovi se vedlo • Foto instagram.com/fcvp_esport

Viktoriáni si celkově vedli nejlépe. Dva nejúspěšnější plejeři, T9Laky a Pikej byli blízko k týdnu bez jediné prohry. Oba nakonec jednou kapitulovali.

Laky byl blízko týdnu bez prohry • Foto instagram.com/fcvp_esport

Zástupce druhého pražského S, Martin "Kobby" Strnad, se také umístil v Elite 1: "Třetí víkendová liga v dresu Slavie a třetí Elite1, takže s tím panuje spokojenost, jen škoda, že se opět nepodařilo uhrát top100."

Od perfektního týdne ho dělily 2 zápasy. 

Nejlepším hráčem z teplického manšaftu byl za uplynulý víkend Miki. 28-2 pro něj znamená umístění v Elite 1.  

Miki byl nejlepším z Teplic • Foto instagram.com/fktepliceesports

 

Související články