Counter-Strike: Global Offensive Článek FOTO: Žhavé a hravé! TOP sexy hráčky za počítačem: S myší nám to jde náramně

FOTO: Žhavé a hravé! TOP sexy hráčky za počítačem: S myší nám to jde náramně

bk

23. 5. 2020 07:00

Esport už dávno není pouze mužskou záležitostí. Ženský esport celosvětově roste a profesionální hráčky si vydělávají miliony korun. Nejpopulárnější hrou je mezi těmito slečnami Counter-Strike: Global Offensive. A s myší jim to jde narámně.

Julia „Juliano“ Kiran
Tato známá Švédka se věnuje profesionálnímu Counter-Striku již od roku 2012. Dlouhých osm let je tak součástí nejznámějších ženských týmů na světě, např. Team Secret či tureckého Beşiktaş Esports.

Julia „Juliano“ Kiran • Foto Instagram.com

Zainab „zAAz“ Turkie
I druhá hráčka na našem žebříčku pochází ze švédského severu. Součástí různých týmů je již od roku 2005. Velkou část své kariéry hrála s Juliano, se kterou nyní reprezentuje barvy týmu WRTP.

Zainab „zAAz“ Turkie • Foto Instagram.com

Mounira „GooseBreeder“ Dobie
Již dva roky reprezentuje GooseBreeder barvy americké organizace CLG Red. Tato 24letá Kanaďanka je jednou z nejúspěšnějších hráček z celého světa, také ona byla součástí nejedné známé ženské organizace.

Mounira „GooseBreeder“ Dobie • Foto Instagram.com

Anna „Ant1ka“ Ananikova
Světová šampionka z roku 2017 je jednou z nejlepších sniperek na světě a momentálně není součástí žádné větší světové organizace. Poté, co se rozpadl ruský tým Lazarus Esports Female, si stále nedokázala najít dlouhodobý domov.

Anna „Ant1ka“ Ananikova • Foto Instagram.com

Benita „bENITA“ Novshadian
Americká hráčka pocházející z Arménie je spolu s GooseBreeder součástí CLG Red. Po krátké pauze v minulém roce se vrátila zpět do aktivní sestavy, jejíž součástí je od roku 2015 a zvítězila v nejednom turnaji. 

Benita „bENITA“ Novshadian • Foto Instagram.com

Stephanie „missharvey“ Harvey
Missharvey je jednou ze dvou hráček na žebříčku, která již nesoutěží. V druhé polovině roku 2019 vyzkoušela pozici kouče, nyní je součástí organizace Counter Logic Gaming jakožto developer.

Stephanie „missharvey“ Harvey • Foto Instagram.com

Ksenia „vilga“ Klyuenkova
Podle dat na esportsearnings.com je tato 28letá Ruska nejúspěšnější CS:GO hráčkou, co se týče peněz získaných z turnajů. Od začátku roku 2013 byl součástí 16 týmů s nimiž vyhrála 8 větších turnajů.

Ksenia "vilga" Klyuenkova • Foto Instagram.com

Michaela "mimimimichaela" Lintrup
Třetí zástupkyně týmu WeRunThisPlace, jehož kapitánem je Juliano, je, možná překvapivě, jedinou Dánkou ze všech jmenovaných hráček. V 22 letech je zároveň nejmladší a je považována za jednu z nejlepších plejerek, co se týče individuálních výkonů.

Michaela "mimimimichaela" Lintrup • Foto Instagram.com

Michaela "mimimimichaela" Lintrup • Foto Instagram.com

Christine „potter“ Chi
Kariéra této sympatické Američanky začala již za dob Counter-Strike 1.6. Po přesedlání na CS:GO hrála dalších 6 let, nyní ji můžeme sledovat ve vysílání předních světových turnajů jakožto analytičku.

Christine „potter“ Chi • Foto Instagram.com

Amanda „rain“ Smith
Kanadská střelkyně se na nejvyšší scéně objevila poprvé v roce 2015 a od té doby se drží na špičce. Dvojnásobná vítězka z polských Katowic je součástí Dignitas Female.

Amanda „rain“ Smith • Foto Instagram.com