Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Flushův celek se loučí s dalším členem. Otevřela se cesta pro příchod JW?

njc
21. 7. 2021 12:40 Sdílej:

Jsou to již více než tři měsíce, co Robin „flusha“ Rönnquist ohlásil vznik svého vlastního projektu pod názvem gorilazzz. Tým prý našel organizaci, fanoušci už ale ztrácí trpělivost. Nejistotu okolo budoucnosti celku ještě podpořilo úterní rozhodnutí o odchodu Nielse Christiana „NaToSaphiX“ Sillassena. Hned se zároveň rozjely teorie o nové potenciální posile - Jesperu „JW“ Wecksellovi.

Vznik gorilazzz se datuje k 12. dubnu 2021. Tým vedený švédskou legendou se v posledních třech měsících snažil najít stálou pětici, která by se mohla dostat na další level. Bohužel, úspěch se stále nedostavil a 24letý Dán je jen dalším z řady odejdivších střelců.

Pouhých deset dní vydržel v sestavě Buğra „Calyx“ Arkın, jenž zkoušel své štěstí po konci v Envy. O měsíc déle trvalo angažmá Rokase „EspiranTo“ Milasauskase, který byl vystřídán mladým Yasinem „xfl0oud“ Koçem.

NaToSaphiX se v týmu ohřál něco přes dva měsíce, ani on však pozici pátého hráče do budoucna zastávat nebude. „Role v týmu se příliš překrývali, potřebovali jsme změnu,“ stojí ve Flushově tweetu.

„Kluci mi budou chybět, ale nechovám proti nim žádné negativní emoce,“ vyjádřil se samotný NaToSaphiX na Redditu. „Od začátku bylo jasné, že jsem v týmu jen na zkoušku. Všechno bylo transparentní a 100% profesionální,“ uklidňoval své fandy.

Komunita po Dánově odchodu okamžitě začala debatovat o jeho náhradníkovi a novém členu gorilazzz.

Nejvíce se objevovala dvě jména - Jesper „JW“ Wecksell a Aleksi „allu“ Jalli. Švédský sniper opustil teprve v úterý svůj dlouholetý domov v organizaci Fnatic, zatímco finská legenda před několika dny ohlásila svůj návrat k profesionálnímu hraní. Jde však jen o spekulace, tým podle všeho pátého člena stále hledá.

Aktuální sestava gorilazzz:
Jere „sergej“ Salo
Miikka „suNny Kemppi
Robin „flusha“ Rönnquist
Yasin „xfl0oud“ Koç

Související články