Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Finský sniper Allu překonal osobní problémy a rozhodl se najít si nové angažmá

Kateřina Sauerstromová
16. 7. 2021 11:27 Sdílej:

Aleksi „allu⁠” Jalli přerušil v květnu 2021 profesionální kariéru. Dle jeho slov byl extrémně vyčerpaný. Nyní, o dva měsíce později, se vrací zpátky a své dřívější rozhodnutí si nemůže vynachválit.

„Dát si pauzu byl skvělý nápad, ale teď je čas se vrátit zpátky do práce,” tweetnul allu. „Pokud někdo hledá zkušeného a motivovaného hráče, ozvěte se mi,” dodal.

Allu prožil náročný konec roku 2020, což ve spojení s nedostatkem volna způsobilo jeho psychické zhroucení. V týmu ENCE jej oficiálně nahradil polský sniper Olek “hades” Miskiewicz. Allu má sice s ENCE stále aktivní smlouvu, jeho návrat do finské organizace je ale nepravděpodobný. 

V červnu 2021 vydal tým prohlášení, které jakoukoliv další spolupráci popírá. „V květnu jsme oznámili, že Aleksi “allu” Jalli odstupuje z osobních důvodů ze základní sestavy. Nyní se cesty Aleksiho a našeho CS:GO týmu oficiálně rozcházejí,” napsal tým ENCE.

Všechny hráče CS:GO čeká v období mezí 19. červencem až 15. srpnem 2021 přestávka. Je pravděpodobné, že finského borce některé organizace v této době osloví. Allu už několik let patří mezi nejlepší AWP hráče na světě a díky zkušenostem s týmy napříč mezinárodní scénou není jeho výběr omezen pouze na nabídky finských celků.

Zdroj: dotesports.com

Související články