Sazka eLEAGUE Novinky

FIFA Ultimate Team s kamarády bude od nového dílu realitou, nové ikony na cestě!

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
26. 7. 2020 19:07 Sdílej:

Ultimate Team je jedním z nejhranějších módů ve Fifě vůbec. Většina hráčů zde uspokojí svého kompetitivního ducha a skládají si svůj vysněný fotbalový manšaft. To vše bude nyní možné ve dvojicích s kamarádem. První novou ikonou ve FUT je Eric Cantona, jaké další legendy by se v nové hře mohly objevit?

FUT Co-Op je jednou z největších novinek posledních let Ultimate Teamu. Hrát nejpopulárnější mód FIFA s kamarádem zní velice lákavě.

Division Rivals a FUT Champs mohou být často stresující. Jsme tak rádi, že od nového ročníku si pro nás EA připravilo pohodový mód, ve kterém si můžeme užít parádní pařbu s naším kumpánem.

Dostupné budou Division Rivals a Squad Battles, ve kterém budete bojovat o týdenní progres a získávat odměny a splňovat Co-Op Objectives. Od FIFA points po balíčky, odměn bude spousta.

FUT Co-Op trailer FIFA 21 • Foto EA Sports

Další rozšíření přijde v oblasti upravování si vlastního klubu k obrazu svému nejen na hřišti, ale také v hledišti.

Každý rok přidá EA Sports několik ikon. První letošní potvrzenou je bývalý francouzský útočník Eric Cantona. Jedna z legend Manchesteru United se ukázala také v prvním herním traileru FIFA 21. Doufejme, že ho ve hře uvidíme s jeho pověstným límcem.

Eric Cantona ve FIFA 21 • Foto EA Sports