Sazka eLEAGUE Novinky

FIFA 21 bez italského giganta! Po Juventusu odchází AS Řím, nově Roma FC

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
4. 8. 2020 11:45 Sdílej:

Po Piemonte Calcio uvidíme ve FIFA 21 další neznámé italské jméno. EA Sports totiž dále nebude oficiálním videoherním partnerem AS Řím. Můžeme předpokládat přechod italského celku ke konkurenčnímu Konami, vývojáři Pro Evolution Soccer. 

Minulý rok přišla pro fanoušky nejpopulárnějšího fotbalového simulátoru FIFA špatná zpráva: odchod nejslavnějšího italského celku Juventusu k již zmiňovanému PES.

Po roce se k vítězi letošního ročníku Serie A přidává AS Řím. EA v oficiálním prohlášení oznámila konec spoluráce s tímto italským velkoklubem.

NEPŘEHLÉDNI:
VIDEO: Gameplay novinky FIFA 21! Čím posune EA další díl o level výš?

Stejně jako Juventus se AS dočká vymšleného alternativního znaku a dresů. Změna stadionu nebude tak drastická, ze Stadio Olimpico se AS přesune do Stadion Olympik (uměle vytvořený stadion ve hře).

Chemii ve FUT tato změna pochopitelně neovlivní. Setkáme se se stejnými hráči, jedinou změnu pocítíme pouze díky znaku, dresu a stadionu. 

Hráči římského klubu budou nadále dostávat speciální kartičky, jejich rating bude ovlivněn výkony v reálném životě a v kariérním módu budeme moci stále hrát za Roma FC.

Další novinky o FIFA 21:
VIDEO: První oficiální záběry FIFA 21! Kdy vyjde? A jak bude vypadat na nových konzolích?

VIDEO: FIFA 21 vypadá nabušeně. Lepší než dřív! Podívejte se na záběry ze hry

FIFA Ultimate Team s kamarády bude od nového dílu realitou, nové ikony na cestě!

Naše prosby byly vyslyšeny! Kariérní mód se ve FIFA 21 dočká velkých změn

Fotbálek na střeše s kamarády? V nové FIFA 21 skutečností, Volta upgraduje