Článek FIFA 21 Beta: Lepší AI, góly z rohů či vlastní stadion. Co jsme zjistili během testování?

FIFA 21 Beta: Lepší AI, góly z rohů či vlastní stadion. Co jsme zjistili během testování?

msl

3. 9. 2020 12:45

Betaverze FIFA 21 byla ukončena. Po osmnácti dnech testování. Už teď se většina hráčů z celého světa, které byl umožněn přístup, na sociálních sítích shoduje, že nový ročník bude velkým oživením! Na co se můžeme těšit?

Beta nabízí vydavateli hry EA Sports získat zpětnou vazbu na nadcházející titul od vášnivých hráčů, aby na poslední chvíli před vydání ostré verze vychytal poslední mouchy.

Nutno zdůraznit, že beta není finální verze, kterou by EA mohl pustit ještě dnes do světa. Ale zaměřila se na nové funkce a změny za účelem zjištění, co se hráčům líbí a nelíbí. A jaké další změny je třeba provést, aby se hra mohla vydat.

Lepší AI

Zásadně byla vylepšena AI. To je něco, co každý FIFA hráč ocení. Pro mnoho hráčů byla FIFA 20 až moc lehká. Soupeře jste jednoduše porazili několika nacvičenými triky, které jsme mohli neustále dokola opakovat. A tak ani nejtěžší obtížnost nebyla moc velkou výzvou.

Oficiální záběry z chystané FIFA 21 • Foto EA Sports

FIFA 21 bude jiná. Lepší.

AI je daleko chytřejší. Protivníci jsou na míči lepší než dříve a umí ho šikovně podržet. Budete muset dost zvážit, zda i v dalším ročníku zapnete nejvyšší obtížnost.

Už je možné skórovat z rohů

Hlavičky po centrech z rohových kopů budou opět nebezpečné, takže v nové hře je kladen větší důraz na obranu rohů. Nechat protihráče volného rovná se obrovské nebezpečí.

Neznamená to, že skórovat z rohu bude najednou snadné. To rozhodně ne. Určitě nedáte gól z každé takové šance, ale pokud správně načasujete náběh a centr dobře zacílíte, góly přijdou.

Největší aktualizace kariérního režimu za poslední roky

Není tajemstvím, že EA provádí velké změny v kariérním režimu. To, co se už dostalo na svět, muselo nadchnout nejednoho hráče.

Nový vzhled simulace ve FIFA 21 • Foto EA Sports

Kdo nechce hrát úplně každý zápas, jednoduše zapne interaktivní simulaci, která připomíná Football Managera. Kdykoli se pak můžete přepnout přímo do zápasu.

Kombinace těchto funkcí s vylepšenou AI znamená, že kariérní režim bude bezpochyby oblíbený mezi fanoušky, jakmile si novou FIFA 21 koupíme.

Přizpůsobení svého Ultimate Teamu

EA oznámila, že ve FIFA 21 si budete moci vytvořit svůj vlastní stadion. Kdo měl příležitost okusit betaverzi, mohl tuto skutečnost vidět na vlastní oči. Funkce je úplně nová a vskutku chytlavá, i když nebude mít žádný vliv na výkon vašeho týmu na hřišti.

FIFA 21 • Foto EA Sports

Věříme, že vytvoření a možnost pozměnění každého aspektu na svém vlastním stadionu, nevynechá nikdo, koho FUT režim zabaví na celé měsíce.

Můžete si vybrat fanoušky, jejich chorea, chorály atd. Během postupu ve hře lze dokonce navyšovat kapacitu stadionu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Související články