Sazka eLEAGUE Článek

Fanoušci se zlobí na indiefoxx, ta bez ostychu propaguje přes Twitch svůj OnlyFans profil

Kateřina Sauerstromová
14. 4. 2021 09:35 Sdílej:

Uživatel Empirrre zveřejnil na Twitteru zprávu, kterou Jenelle „indiefoxx“ Dagres rozeslala svým fanouškům. V ní láká příjemce na „hot stuff, který na Twitchi neuvidí“, a to v případě, že budou odebírat její OnlyFans profil.

I přes obavy uživatele Empirrre je tato forma propagace jiných stránek schválena Twitchem už několik měsíců, to zahrnuje i odkazy na OnlyFans. Díky streamům z vířivek a dalších sexuálně sugestivních vysílání tak streameři i streamerky dokážou spolu s rozesíláním odkazů nalákat na své OnlyFans profily spoustu lidí.

Kontroverzní streamerka indiefoxx si na Twitchi vysloužila už několik banů. Naposledy byl její účet zakázán kvůli tomu, že nabízela status VIP výměnou za peněžní příspěvek, což jde proti pravidlům streamovací stránky. Jenelle reagovala okamžitou propagací svého OnlyFans profilu, kde lidem slibovala živé vysílání v takovém stylu, který by na Twitchi nikdy nebyl vzhledem k pravidlům možný.

Někteří fanoušci jsou ale znechucení. Uživatel ribit zveřejnil obsah své emailové schránky poté, co se stal odběratelem streamerky Amouranth. Jeho pošta je zaplněna odkazy, které jej mají navést na stránku OnlyFans. Tlak na Twitch pomalu narůstá.

Zdroj: win.gg