FalleN našel zázemí pro svůj Last Dance. Brazilskou sestavu přebírá Imperial Esports
Counter-Strike: Global Offensive Článek FalleN našel zázemí pro svůj Last Dance. Brazilskou sestavu přebírá Imperial Esports

FalleN našel zázemí pro svůj Last Dance. Brazilskou sestavu přebírá Imperial Esports

Kateřina Sauerstromová

19. 2. 2022 13:30

O akvizici ze strany Imperial Esports se spekulovalo několik týdnů, nyní se domněnky oficiálně potvrdily.

Projekt Gabriela „FalleN“ Toleda, který je zároveň kapitánem týmu, se může pyšnit opravdu kvalitní soupiskou. Pětici brazilských hráčů vede zkušený trenér Luis „peacemaker“ Tadeu, známý například z působení v Team Liquid, Heroic nebo Complexity.

Nadějný projekt vznikl v lednu 2022 pod názvem Last Dance s cílem soutěžit v severoamerickém regionu. Spekulace naznačovaly, že se za soupisku oficiálně postaví organizace Imperial Esports, což se nyní potvrdilo.

O potenciálu brazilského projektu svědčí společná historie hráčů z Luminosity a SK Gaming, kde prožili nejúspěšnější část své kariéry. V roce 2016 se této trojici podařilo dosáhnout na dva Major tituly. Vítězství na turnaji ESL One v Kolíně nad Rýnem a následná obhajoba titulu v americkém Columbusu při MLG Major Championship je jistě něco, co by hráči rádi prožili znovu.

Jedině VINI neměl žádnou předchozí zkušenost se zbytkem brazilské soupisky, do nového projektu ale očividně vkládá velkou důvěru. Po odchodu z týmu FURIA dostal několik zajímavých nabídek, například z Team Liquid, i přesto se ale mladý hráč rozhodl pro Toledův Last Dance.

Sestava Imperial Esports:
Gabriel „FalleN“ Toledo (kapitán)
Lincoln „fnx“ Lau
Fernando „fer“ Alvarenga
Ricardo „boltz“ Prass
Vinicius „VINI“ Figueiredo
Luis „peacemaker“ Tadeau (trenér)

Jak vypadá bootcamp FalleNa a spol. se můžete podívat na webu Sazka Esport.

Související články