VIDEO: Blogg1s uhořel v molotovu a šance eSuby na play-off se ztenčují
Counter-Strike: Global Offensive Článek VIDEO: Blogg1s uhořel v molotovu a šance eSuby na play-off se ztenčují

VIDEO: Blogg1s uhořel v molotovu a šance eSuby na play-off se ztenčují

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

11. 5. 2020 06:58

Nedaří se. Esuba šla do Sazka eLEAGUE CS:GO jako jeden z hlavních favoritů, Top 4 byla jistotou. Jenže tým pod koučem Tomášem „benq1“ Masarykem tápe. Z 5 zápasů získali pouhopouhé 2 body a v tabulce jsou na předposledním místě. V nedělním špílu proti Defeaters bylo jasným cílem zvítězit 2:0, ani to se však nepodařilo. V důležitém okamžiku přišlo zaváhání jedné z hvězd celku a výhra byla mimo dosah. 

Na hráčích eSuby byla vidět jasná nervozita. Nepovedené dýmovnice, špatná komunikace, netrefené střely. Poslední hřebíček do rakve na Miragi bylo uhoření Dominika "blogg1s" Janita.  

 
Komentátoři stejně jako diváci nechápali, co se stalo. "Esuba si nevěří, nejsou sebejistí," řekl vteřiny před katastrofou komentátor Michal "Mishek" Kabele.

Málokdy se stane, že hráč umře se 100 životy na jediný Molotovův koktejl. Možných příčin je několik: špatná komunikace, zmatek, nervozita... Za stavu 14:14 se to podepsalo i na finálním výsledku mapy, kolo totiž eSuba prohrála, v příštím neměla finance a mapa skončila v její neprospěch. 

"Prvú mapu Mirage sme nezačali vôbec dobre a urobili sme viac chýb, ktoré nás stáli niekoľko kôl. Celkovo sme ale neboli vôbec v hernej pohode a preto sa nám nepodarilo dotiahnuť prvú mapu do víťazného konca," komentoval zápas CGO eSuby, Štěpán Mach. Potvrdil tak slova komentátorů o nervozitě a herní nepohodě. 

Příští týden čeká eSubu velice důležitý a náročný zápas proti Team Brute. Ti v 5. kole poprvé prohráli, o motivaci tak budou mít jistě postaráno. V posledním kole Sazka eLEAGUE se utká eSuba s Enterprise. Zápas bude dost možná rozhodovat o osudu obou celků. 

Související články