ESL Pro League Season 16: Včerejší delay ve hře Natus Vincere vs Heroic byl vyvolán DDoS útokem
Counter-Strike: Global Offensive Článek ESL Pro League Season 16: Včerejší delay ve hře Natus Vincere vs Heroic byl vyvolán DDoS útokem

ESL Pro League Season 16: Včerejší delay ve hře Natus Vincere vs Heroic byl vyvolán DDoS útokem

Igor Putivlskij

29. 9. 2022 14:50

S tímto tvrzením přišel viceprezident ESL - Ulrich Schulze. Za více než hodinovou herní pauzu může cílený kybernetický útok na Steam účty cskařů. Nakonec se populárnímu turnajovému operátoru podařilo dostat vše pod kontrolu a zápas mohl "v klidu" pokračovat dál.

Velmi dramatická třetí mapa posledního před čtvrtfinálového zápasu mezi favorizovanými Natus Vincere a Heroic se nesla ve znamení nechtěných pauz vyvolaných nečekaným DDoS útokem. 

„Za včerejší "milé" překvapení může vnější a cílený DDoS útok na některé hráče. Problem byl lokalizován a odstraněn. Poučili jsme se z toho a přijali jsme řadu opatření do budoucna. Také jsme kontaktovali a informovali vývojáře z Valve“ říká COO ESL, pan Schulze.

Dohraný zápas skončil vítězně pro Oleksandra "s1mple" Kostylieva a jeho partu. Ukrajinsko-ruská skvadra Natus Vincere poráží dánskou sestavu Heroic na Overpassu se skórem 2-1 na zápasy a postupuje do čtvrtfinále, kde na něj netrpelivě čekají hráči G2 Esports.

Play-off fáze ESL Pro League Season 16

ESL Pro League 16: Vyřazovací část • Foto Liquipedia

Prize pool ESL Pro League Season 16

  • 835 000 $

 

***

Nenechte si ujít:

 

Zdroj: Twitter

Související články