Entropiq představil novou CS:GO sestavu. Staví i na zahraničních hráčích
Counter-Strike: Global Offensive Článek Entropiq představil novou CS:GO sestavu. Staví i na zahraničních hráčích

Entropiq představil novou CS:GO sestavu. Staví i na zahraničních hráčích

Entropiq

2. 2. 2023 15:39

První únorový den proběhla na pražském Chodově oslava třetích narozenin esportové organize Entropiq. Projekt, za kterým stojí pokerový hráč, úspěšný podnikatel a matematik Martin Kabrhel, oznámil vstup do odvětví esportu 26. 1. 2020. Při této příležitosti organizace představila novou CS:GO soupisku.

Stávající dvojici hráčů Entropiq Josefa „MoriiSko“ Maurence a Filipa „AJTT“ Dolenského doplní trojice zahraničních hráčů. Christoph „red“ Hinrichs (Německo, IGL), zkušený polský ostrostřelec Michał „snatchie“ Rudzki (AWP) a pětici mladých pušek uzavírá slovenský reprezentant Rudolf „Rutk0“ Kovalčík (rifler).

Na celou sestavu bude dohlížet zkušený polský coach Mariusz „Loord“ Cybulski. “CS:GO je vysoce kompetitivní hra a Entropiq je velmi ambiciózní klub, který se chce pravidelně porovnávat s tuzemskou elitou a účastnit turnajů i na mezinárodní úrovni. Věřím, že nová sestavě naplní naše očekávání a cíle,” dodává k nové akvizici CGO Entropiqu Pavel Klaban.

Entropiq si od začátku neklade malé cíle a chce být jedničkou nejen na česko-slovenské scéně, ale konkurovat i soupeřům na evropské a světové úrovni.

Související články