Entropiq Prague slaví vítězství nad Dynamem Eclot a berou bronzové medaile
Counter-Strike: Global Offensive Článek Entropiq Prague slaví vítězství nad Dynamem Eclot a berou bronzové medaile

Entropiq Prague slaví vítězství nad Dynamem Eclot a berou bronzové medaile

David Randuška

21. 6. 2022 11:47

Dohrávka zápasu o třetí místo CS:GO Sazka eLEAGUE se lépe vydařila Entropiq Prague. Na rozhodující mapě Mirage pražská organizace přehrála favorizované Dynamo Eclot 16:13. 

Duel byl dohrávkou z neděle, kdy za stavu 1:1 začaly promlouvat do hry technické potíže a pro regulérnost se organizátoři s týmy domluvili, že se třetí mapa bude celá opakovat.

Průběh zápasu

Dobře se na nedělní zápas vyspal nbqq, který měl trošku černé svědomí po nepřesvědčivým výkonem v semifinále, což ostatně zmínil i na twitteru. Tentokrát to ale byla jiná pohádka - během prvních patnácti kol nasbíral 18 fragů a zemřel osmkrát.

Na druhé straně si formu z předchozích zápasů přenesl HONES, který v pražské organizaci hostuje kvůli uzavřené soupisce - nejen fanouškům Entropiq ale svými parádními výkony a impactem na hru týmu zasadil brouka do hlavy. Nebyla by škoda se ho po Playoff "zbavit"? 

Zpět ale k dění na Overpassu. To přineslo napínavou podívanou. Za stavu 15:14 měli Entropiq machpoint, který na konci kola mohl zvrátit Dytor - ten ale padl po trefě nikoho jiného než HONESe a Pražané se ujali vedení 1:0. 

Druhá mapa se rozvíjela podle odlišného scénáře. Kraloval jeden tým. Dynamo Eclot dovolili svým soupeřům uhrát jen tři kola a skvěle se naladili na rozhodující mapu, která určí bronzové medailisty jarního splitu. 

Decider

Lepší přípravu na rozhodující mapu Mirage měli Entropiq PragueDynamo Eclot se sice dostalo do nadějného náskoku, ale leckr a spol. pak na CT straně předvedli parádní obrat. Za stavu 15:11 v neprospěch DNE ještě Dytor a jeho parta urvala pár kol, Entropiq ale prodloužení nedopustil a bere nakonec za bronzovou příčku v Sazka eLEAGUE prize money ve výši 25 tisíc. korun,

Související články